Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van szükség babahordozó...

Miért van szükség babahordozó kendő használatához tanfolyamra?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem voltam tanfolyamon, anélkül is könnyű használni. azt mondják, hogy nagyobb önbizalmat ad a háton hordozáshoz (én a babámat a hordozókendőben csak a hasamra kötöttem)
2011. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert vannak olyanok, akik nem tudják elsajátítani egy leírásból/videóról rendesen, és nem is tudnak róla, hogy rosszul kötik meg. És a rosszul megkötött kendő káros.

Egyébként ha nincs pénzetek tanfolyamra, akkor elég az is, ha elmész egy hordozós klubba, ott biztos megmutatják neked.

2011. okt. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó a babának, ha helyesen van megkötve, de videóról vagy kép alapján is megtanulhatod, én sem jártam tanfolyamra, kb. 2 féle kötésmódot használtam.

Főzőtanfolyamra vagy sminktanfolyamra is beiratkozhatsz, de anélkül is mehet a dolog... Egy két tuti tippet vagy fortélyt megtanulhatsz, ami könnyebbé/jobbá teszi, de lehet, hogy magadtól is profi szintre emelkedsz. ;o)

2011. okt. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert ott esetleg segitenek ha valami nem világos,kérdezhetsz,szakértőktől akik erröl tanfolyamot végeztek el hogy oktathassanak.

Lehet a videon amit megnézel,nem egyértelmü valami.sajnos sok olyan hordozókendős kötést látok ahol lazán lóg a baba mint a kenguruban,nincs rendesen térdhajlattol térdhajlatig alátámasztva a baba .

A tanfolyamon segitenek hogy pl. hol kell meghuznia kendőt hogy rendesen tartson.



Én is hordoztam tanfolyam nélkül,majd elmentem egyre,és rájöttem miben hibáztam,mit kellett volna máshogy csinálni.

tehát nem bántam meg.

2011. okt. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!