Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Concord Ultimax 0-18 típusú...

Concord Ultimax 0-18 típusú autósülést ténylegesen meddig használtátok? Valóban jó újszülött kortól 3-4 éves korig? Nem lesz kicsi ez már 3-4 évesen?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

Nekünk nem ez van, de 9-18kilóg jó. Elvileg. Mert a gyakorlat most azt mutatja, h a 20hós és 13kilós fiamat éppen, h bele tudom paszírozni szélességben. Nyáron ez fel se tűnt, de most, h kell rá a kabát, így már elé szűkös. Magasságra amúgy még simán nőhetne. 86-87cm, de még a középsőbe van rakva az öv, és a feje is messze van a végétől. Remélem nem kell újat vennünk még idén.

Az elején bébihordóba tegyétek, utána meg a 9-24kilóig jó dönthetősbe, azok szélesebbek.

2011. okt. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első rosszul tudja, az ultimax nem 9-18 kgs ülés.


Mi 4 hósan tettük bele a fiamat, mert a hordozót addigra kinőtte, a feje túlért a tetején. Most decemberben lesz 2 éves, még simán jó neki. 95 cm magas, 13 kg. A fejtámla az utolsó előtti állásban van. Kabátban simán elfér benne. Viszont ő elég nagynövésű, úgyhogy örülök, ha 2.5éves koráig jó lesz neki.

2011. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen van, fél éves korában vettük, és kb 3éves kora után adtuk át a kistesónak, aki akkor szintén kb fél éves lehetett.

Nemrég a nagyot beleültettem,mert pont úgy jött ki-még belefért, bár már kényelmesebb neki az egy kategóriával nagyobb ülés, a 15-36-ig.


Mi szeretjük, jó kis ülés, csak nehéz ki-be szerelni.

2011. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Első vagyok. Nem azt akartam írni, h a Concord 9-18kilóig jó, hanem, h ami nekünk van az akkora! És abban már nem fér el a fiam olyan nagyon kényelmesen kabátban.
2011. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mi is épp úgy jártunk, mint az egyik kedves válaszoló, hogy 4 hónaposan kinőtte a hordozóját a kisfiam:), ezért autósülést kellett vennünk (de még nem tud ülni), így jött a Concord Ultimax. Végülis ha 2 év múlva kell újat venni, nem olyan hatalmas probléma, csak azért ne évente kelljen...az én "kicsim" 4hónapos és 7800g, 67 cm. Remélem akkor még 1-2 évet kihúzunk ezzel az üléssel, már csak az ára miatt is. Amúgy tényleg nagyon nehéz ki-be szerelni, de azt gondoltam, csak mi nem tudjuk, hogy kell :DD Viszont betonbiztos és elég biztonságos ülés, és ez a lényeg!
2011. okt. 31. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!