Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a játék jó lenne 21 hónapos...

Ez a játék jó lenne 21 hónapos kisfiúnak?

Figyelt kérdés

[link]

Vagy tudtok esetleg valami jó versenyautópályát vagy valami autós játékot ajánlani? Hasonló korú kisfiatok mit kap karácsonyra?


2011. okt. 30. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:

ezt én is néztem de kisebbeknek ajánlják. mondjuk elég bugyuta, szerintem egy 2 éves pár perc alatt megunja. (nem lebeszélni akarlak, magamat beszéltem le így)

autópályához meg még kicsi.

fa vonatkészlet? azt lehet nyúzni :)

vagy garázs, parkolóház. nekünk weder parkolóházunk van, ahhoz van egy kisebb autópálya, corában most 5000.- körül van


[link]

ilyenünk van. az ikeában van 3db-os kisautó, kettő 3 részre szedhető, a markoló meg 4 részre. most azokat az autóit szereti, szétszedi, összerakja...


az autókon és a vonatokon kívül nálunk még a duplo a nagy szerelem most

23 hónapos a fiam :)

2011. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fog vele játszani, a 2,5 évesem is elvan még a hasonlójával. Amúgy a duplo a sztár :)
2011. okt. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekm 22 eves lesz Karacsonykor es nallunk is a duplo a sztar. Megvan neki a mento allomas es a tuzoltosag. Most fogja majd karacsonyra megkapni a rendorseget es a rendor helikoptert. A nagyszuloktol meg a repteret. Teljesen meg van orulve a rendor, tuzolto, mento aoutokert es a repulokert. Igy nallunk ez tuti meno lesz. :)

Nekunk van hasono autos jatekunk ahol egy palyan kell leguritani az autokat:

[link]


Ezt is nagyon szereti. Kb. 30 percet eljatszik vele ha kedve tartja, de a duplo jobban lekoti akkarcsak a ferjemet. :) Ketten szoktak elduplozgatni. :)

2011. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igaz, nekem kislányom van, de hasonló korú. Ez a brümm brümm autó rózsaszín változata nekünk is meg van, hát, ez babáknak való. A kereke nem forog, csak a közepén az a golyó, így tud gurulni. Szerintem egy majdnem 2 éves fiúnak már kevés.

A kislányom a nagyoktól megörökli karácsonyra a dupló vonatot sínnel, váltóval, rengeteg kiegészítővel. Szerintem Te is inkább valami hasonlót keress, tudom, nem olcsó, de a vaterán lehet, hogy találsz.

Itt van egy, pont ennek a korosztálynak való.

[link]

Nekem évekig nyúzták a nagyok és semmi baja, nem lehet tönkretenni. Még én is szívesen játszottam vele és most újra fogok, mert tök jó játék:)

2011. nov. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

22 éves??


már csajozni kéne nem duplózni


:D

:D


bocs nem hagyhattam ki, tudom elírtad

:D

2011. nov. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!21 hónapos a fiam és autómániás.Mi egy wader emeletes garázst veszünk neki,rengeteg féle van,guríthatja az autót rajta.Illetve tankot,ami hangot ad és lő is,persze nem élesben.Ugyanezt repülőben is.
2011. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21 hónapos lesz decemberben a fiam. Mi a T-rex vasútat vettük meg neki, Anyukáméktól duplo-vonatot kap. Nagyon szereti még a Wader játékokat is. Ez is megvan nekünk tavaly karácsonyra kapta de már nen igazán köti le, a "sihu" a sztár!
2011. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem van egy csúcs szuper eladó elektromos versenyautó pályám.Ha érdekel,teszek fel képet.Hatalmas nagy,2 db kormány van hozzá,2 db kisautó,beszél,igazi versenyautó hangja van.
2011. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!