Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos a babám. Elkezdtük...

6 hónapos a babám. Elkezdtük a hozzátáplálást és 2 napja nincs széklete. Ez normális? Mit csináljak? A hétvégén is szorulásos volt szegény sokat szenvedett kicsit hőmérőztem aztán sikerült. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
igen normális, mert még csak most ismerkedik az új dolgokkal az emésztőrendszere. amúgy mit adtál neki? alma fog, de ha adsz neki mondjuk egy kis őszibarackot az lazítja. nekünk ha almát adtam is volt kaki igaz szilárdabb, de ha másnap csak anyatejet kapott akkor meg képes volt három négy kakis pelust is termelni:-) 5,5 hós
2009. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szia! Nálunk is volt ilyen probléma, de vettem szilvás kecskeméti bébiételt, fél üveggel tízóraira adtam neki, és estére megoldódott a kakakérdés. Pár nap alatt pedig hozzászokott az új kajákhoz, és rendeződött a széklete is.
2009. máj. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Húú, nekünk is volt ezzel probléma a mostanában. Amúgy is szorulásra hajlamos babánál nem árt óvatosnak lenni. Úgy beállt a kakija, hogy alig jött ki szegénykémből. :(( Nem tudom mit adtál neki kezdésnek, gondolom almát. Az egyelőre nem hiszem hogy gondot okozna, de majd vigyázz, hogy ha később krumplit, répát adsz neki valamihez, akkor először nagyon kevesed adj hozzá, mert nagyon fognak. Ha nagyon aggódsz, adj neki pár kanál cukros kamillateát inkább a hőmérő helyett, az biztos meghozza a kakit.
2009. máj. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!