Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha csuklik a baba "csecsemő"...

Ha csuklik a baba "csecsemő" akkor mit adhatok neki?

Figyelt kérdés
2008. márc. 18. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
nekem mindig egy kiskanál citromlevet adtak mikor baba voltam, legalábbis ezt mesélték.
2008. márc. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
A babát nem zavarja a csuklás, általában csak az aggódó szüleit :) Ha meg mégis olyan régóta csuklik már, hogy úgy látod zavarja, egy csepp citromlét lehet neki adni, attól azonnal abbamarad.
2008. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld megitatni vízzel. Bár ha őt nem zavarja, nem kell csinálni semmit. Általában minket szülőket jobban zavar, mint a babákat! :) Vagy egy picit ráfújhatsz az arcára is, akkor vesz egy nagy levegőt és attól is elállhat a csuklása.
2008. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én kipróbáltam a citromlevet és úgy összekapta a gyomrát az a 3 csepp, hogy kibukott a tejcsi, amit előtte megevett. Egyébként tényleg nem zavarja őket, az enyém egyszer csuklás közben elaludt...:-)
2008. márc. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Pár korty tea és elmúlik!
2008. márc. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Citromléről tudod én is:)
2008. márc. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A mi doktornénik azt javasolta, hogy citromlevet semmiképp ne adjunk neki, mert légzőgörcsöt okozhat. Igaz, hogy régen ez volt a módi, de már nem ajánlatos. A babáknak állítólag egyáltalán nem kellemetlen a csuklás. Én hagyni szoktam csuklani, hamar abbahagyja.
2008. márc. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy már a pocakodban is csuklott, aztán semmi baja. Álmukban is tudnak csuklani, még nem fejlett ki teljesen az a részük belül, nem kell vele foglalkozni.
2008. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A citromlével csak szivatod a babát, attól nem múlik el!!!

A felnőtteknél sincs semmi hatásos trükk, vagy ha van is, egyénenként változik... A csuklás természetes, a babát nem zavarja és nagyon ritka mikor nagyon sokáig nem múlik el. Anci

2009. febr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!