Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba fürdő vizét fel kell...

A baba fürdő vizét fel kell forralni?

Figyelt kérdés
Halottam másoktól,hogy ujszülöttnek és olyan babáknak akiknek érzékeny a bőrük nem árt fel-forralni a fürdővizet mivel így a baktérium eltávozik belőlle,és a víz keménysége is megváltozik? Nos nem tudom hogy ez igaz e? De ha felforralom akkor várjam meg még kihűl? utána megint melegítsem? :-) áh nem értem ezt.
2008. márc. 18. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell forralni! csak amit megiszik. A csapvíz úgyis tiszta klór, abban biztos nincs baci. :)
2008. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt kell felforralni, amit megiszik! Fürdés után pedig ajánlatos jó minőségű babaolajjal bekenegetni!
2008. márc. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kammillás vízben fogom fürdetni,nálunk az egész család így csinálta anno,nagyim is meg anyum is...nagyim kicsi gyerekekkel foglalkozott és soha semmi bajunk nem volt.szépen megnyugtatta a bőrt...pelenka kiütés ellen is nagyon jó.Szval mondjon sztem bárki bármit azért ez a növény ősidők óta gyógyít és gyulladást csökkent és külsőleg alkalmazva is nagyon sokat segít.FElforralni nem kell a vizet ,csak az ivóvizet...,de vigyázz még a baba vizekre is rá van írva,hogy forrázni kell,kivéve a szt.királyira..ha esetleg adsz neki ilyet...
2008. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A kamillás vízhez annyit fűznék hozzá, hogy engem is abban fürdettek, nagyon bejött anyuáknak, de nekem nem vált be, mert eléggé szárít, és nagyon kiszárította a lányom bőrét. A pelenkakiütésrő szerintem a mai pelenkák és krémek mellett pedig hallani se fogsz
2008. márc. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!