Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi a normálsi mennyiség...

Mennyi a normálsi mennyiség amit egy 1,5 éves gyerek iszik egy nap? Tea, viz.

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem még csak 14 hónapos de kb8-9 dl viz vagy tej,tea
2011. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, hogy 2 és 4 dl. Ha csak vizet kap, akkor ennyit iszik. Én adok teát neki, nahát sokkal többet iszik. Néha olyan, mintha béka lenne a hasában.
2011. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem az ivás hanem a folyadék bevitel számít.

600-800ml egy nap.

ebben benne van a tej, tes, víz, gyümölcsök leve amit egy gyüümölcs megevésével eszik, leves minden.

nekem a lányom keveset iszik, kb 2-4 decit naponta, na de 2x kap még tápszert ami összese 400ml.

2011. okt. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én 3 éves fiam volt kiszáradva, teljesen, azt mondta a doki, 24 óra alatt fél litert kell meginnia.

Folyadékként azt hiszem testsúly kilogrammonkánt 10-120 ml-de ebben minden benne van, ahogy itt írták.

Szerintem inni, vizet pár decit. Nem nagy mennyiség, sokan ezért kezdenek el szörpöt, édesített löttyöt itatni a gyerekkel, mert abból sokat iszik. Vízből két pohár víz 24 óra alatt az adag-kb.

2011. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fiam 15 hós, ő 500 ml vizet iszik meg egy nap, teát nem kap, és még szopizik, de azt ugye nem tudom, hogy mennyit.
2011. okt. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15 hónaposan voltunk kórházban vírussal, kapott infúziót is a fiam. Ott azt mondta a doktornő, hogy mivel 11 kg volt, 1,1 litert kell meginnia. Nem tudom, hogy sikerült annyit beletukmálnom, de most sem iszik szerintem annyit. mondjuk szopizik még, úgyhogy csak nagyjából tudom. Ja, most 19 hós.
2011. okt. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a mi lányunk 500 ml teát iszik naponta, és kb 300 ml tejet.Azt hittük túl sokat iszik.
2011. okt. 31. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!