Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első 2 felső fog érkezése...

Első 2 felső fog érkezése környékén mindenkinek ilyen macerás kanállal etetni?

Figyelt kérdés

Alsó felső fognál kb. 2 hétig alig bírtam valamit a szájába tuszkolni, majd mikor kijött jó étvággyal evett 3 napig. Most szinte semmit nem eszik megint, pedig éhes és ízlik is szegénynek, de összeszoritja a száját és sír. Ha elveszem a kanalat akkor nyamnyog.

Kinél meddig tartott ez?


2011. okt. 31. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az alsónál volt ez.A védőnőm tanácsára nem erőltettem az evést,így szopizott és tápszert evett 2-3 napig+ azt a pár falat főzeléket amit elfogadott.Most jött ki felül a 3. és nem volt gond.
2011. okt. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is inkább hagytam, és adtam tápszert helyette. Tudtam, hogy a foga miatt ilyen.

Az alsóknál, első fogaknál volt csak ez, hetekkel mielőtt kibújtak volna. Utána homeopátiás szert adtam fogzásra, na hónapok óta folyamatosan adom, mert azóta eszik rendesen mindent, pedig már a felső kettő is kibújt. Amúgy nem tudom, elfogyott volna szegény gyerek, mert a tápszert is nehezen akarta megenni.

2011. okt. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló!

Mi a neve annak a szernek? Szerintem kipróbálom, mert én is küzdök, és tényleg csak pár napig eszik jól utána hetekig megint nem. Kudarc nekem is, és nagyon sajnálom a kisfiamat, mert látom rajta, hogy enne. Anyatejes, de így még 1 évesen is csak cicizni fog... :(

2011. okt. 31. 19:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Chamomilla ch15 és belladonna, amit javasolnak fogzásra, ilyesmire. Én külföldön élek, itt lehet kapni olyan cseppeket, amikben mindkettőből van. Otthon kis bogyók azt hiszem, és fel kell oldani. A chamomilla a népszerűbb, kérd azt, kis bogyó, és kis műanyag kanálban kell feloldani, azt hiszem.

Nem biztos, hogy segít, de egy próbát megér. Én annak idején a hasfájásnál próbáltam homeopátiát először, akkor is segített. Tudom, milyen rossz nézni, én fiam kapkodott a kanál után, annyira éhes volt, de amint betettem a szájába, már sírt. :(

2011. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!