Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermekem lázas, megy a hasa...

Gyermekem lázas, megy a hasa és rettentően nyáladzik, ez a fogzás miatt? Meddig tart?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdődött ez a nagyon erős nyáladzás, de szinte megállás nélkül folyik. Eddigi 10 fogánál nem volt ilyen. Nem tudom hogy ezzel van e összefüggésben, de tegnap estére fehér foltok jöttek ki alsó és felső ajkára. Illetve nem foltok, hanem olyan mint napégéskor a háton a hámlás, csak persze kisebb felületen. Éjszaka belázasodott, ma meg megy a hasa. Ha mindez a fogzás miatt van akkor meddig tart? Amíg a foga át nem töri az ínyét? Az mennyi idő?
2011. okt. 31. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Rossz a logika. A láz felgyorsít minden folyamatot a szervezetben, így a fogzást is. Nem a fogzás miatt lázas, hanem a láz miatt jön a foga. Tehát beteg a gyerek. Orvoshoz kell vinni.

A fogzás egyébként sem okoz lázat, se hasmenést. Maximum hígabb székletet a fokozott nyáltermelődés miatt.

Vidd orvoshoz vagy menjetek ügyeletre.

2011. okt. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez tuti nem a fogzástól van. attol láz nem lehet.


ez valami gyomor probléma, azért jöttek ki a száján azok a dolgok. pl a herpesz is akkor is ki jöhet ha gyomor problémája van valakinek.

a nyáladzás lehet fogzás miatt, lehet a láz miatt gyengöl az iny így könnyebb elötörnie.


ha jobban elkezd hasa menni, vagy hány akkor vidd el orvoshoz, vagy ha nagyon magas láz lesz. egyébként folyadékot minden mennyiségben, mossa át a gyomrát beleit.

2011. okt. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mindettől függetlenül jó a kedélyállapota. Vagy ez nem számít most? 14 hónapos, eddig még nem volt lázas. Bár enni se nagyon akar, csak szopizni. Akkor szerdán kezdjünk az orvosnál?

Köszönöm a válaszokat!

2011. okt. 31. 14:42
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is menjetek orvoshoz, ne szerdán most rögtön.


Gyermekemnél is így kezdődött egy súlyos vírusos hasmenés,(éjszaka láz, nappal hasmenés). Szegény nagyon rosszul volt két napig, majdnem kórház lett a vége!


Ne várj! Remélem nálatok nem lesz nagy gond!!

2011. okt. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam kedélyállapota sem volt rossz!


Utolsó voltam

2011. okt. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is átestünk ezen múlt héten. Ez sajnos valami vírus:o( Azonnal irány a doki, vagy legalább hívd fel az ügyeletet és ők megmondják, hogy be kell-e menni vagy sem! Nálunk 2 napig tartott. Viszont a Kicsi kedélyállapota nálunk is jó volt a láz ellenére. Én is átestem ezen a betegségen pár nappal a Lányom előtt, Apa is megkapta, sőt szegény Nagyi is, aki látogatóba jött. Szóval figyeljetek nagyon a higiéniára és ne puszilgassátok agyon a Picit, mert sajnos könnyen terjed a kór:o(
2011. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megyünk az ügyeletre! Remélem hamar kilábal belőle! Mégegyszer köszi mindenkinek!
2011. okt. 31. 16:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Vigyétek el,az a biztos!
2011. okt. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy van a gyermeked?
2011. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tegnap estére Panadollal lement a láza, ma délelőtt meg észre vettem hogy kibújt mind a négy szemfoga. Ma ugyan nem ment a hasa, de 38 fokos volt még a láza. Szóval holnap azért elviszem a doktor néninkhez. Mégegyszer köszönet mindenkinek!
2011. nov. 1. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!