Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogzási fájdalom olyan,...

A fogzási fájdalom olyan, mint a hasfájás?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy fekszik, nézelődik és egyszercsak elkezd sírni. Max 1 perc és már újra nyugodt. A hasfájást elvileg már kinőtte, és olyankor sokkal tovább sír, egyedül meg sem nyugszik. Nem tudom milyen az, ha jön a foga... Most lesz 4 hónapos.
2011. okt. 31. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Már mozgolódhatnak a fogcsírák. Igen, olyankor fel-fel sír, de van olyan, hogy egyfolytában sír, amíg nem hat a fájdalom csillapító. Ha nagyon nyáladzik, és durkál a szájában, esetleg duzzadt, fehért elöl az ínye, akkor a foga jön. De lehet, hogy csak 2 hónap múlva bújik ki.
2011. okt. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy kéne kinéznie. Talán a felső foga jön. Kicsit kemény az ínye elöl, és olyan fogacska formát látok alatta. De nem alul van egy csík (olvastam, hogy így szokott lenni), hanem elöl az ínyén fehéredik. Nem tudom értelmesebben elmagyarázni. :(

Néha álmában is felsír, de éjszaka jól alszik.

2011. okt. 31. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre én is nagyon kíváncsi vagyok, mert nálunk nagyjából ugyanez a helyzet. Most lesz a lányom 3 hós. Csak nálunk még hozzájön az is, hogy amióta ez van, rosszul alszik, ami nem nagyon volt jellemző... :(
2011. nov. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnál úgy nézett ki, hogy este letettem aludni, 1 óra múlva felsírt (egyáltalán nem szokott sírni, reggelig alszik), akkor vissza altattam (simiztem), után fél-egy óra múlva megint felsírt, akkor ment a Dologél zselé, visszaaludt és fél óra múlva már ordított, akkor kapta a Viburcol kúpot, attól már reggelig aludt. Szóval nálunk ez a fogfájásos dolog esténként volt, napközben nem igen volt vele gond. Esetleg egy kis nyűgösség, kedvetlenség, nyálfolyás. Biztos, hogy a fogacska volt mert egyáltalán nem hasfájós. Most a két alsó fog van kint, és látok egyet fent és egyet még lent hátul (talán a 4-es).
2011. nov. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!