Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Tudom, h hülye kérdés, de nekünk nem volt az első babával és nem értem a funkcióját:a mózeskosár mire való? Kistestvérnek van értelme venni? 2 éves a nagytesó.

2011. okt. 31. 21:20  Privát üzenet  

A válaszok
Nem létfontosságú. Első gyereknél nekünk sem volt, de most olyan kocsit vettünk, amihez van mózes.Amíg kicsi addig praktikus,mert ebben biztosan vízszintesen van a baba.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2011. okt. 31. 21:34 Privát üzenet

Nekünk volt a kocsihoz, én szerettem. Télen, hidegben különösen jó! Védi a gyereket.

Ha sétából hazaértek, a mózessel együtt kikapod a kocsiból a gyereket, és viheted be. Praktikus.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2011. okt. 31. 21:42 Privát üzenet
nekünk napközben ebben alszik.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2011. okt. 31. 21:46 Privát üzenet
Merev falú mózes,vagy textil?Mert a merev falú beköthető autósülésként kocsiba.A textil meg már előttem elmondták.Nekünk is volt,télen nagyon jó volt,ill. a lépcsőn fel le cipelni a babát.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2011. okt. 31. 22:14 Privát üzenet

Ha a babakocsihoz van, akkor van értelme, külön venni felesleges.

Nekünk olyan babakocsink van, amihez van mózeskosár, és külön van a sportrész, ami nem dönthető vízszintesig. Így kellett a mózes, mert abban volt vízszintesen a baba.

Viszont külön venni nincs értelme.

A legtöbb merevfalúhoz lehet venni autós-bekötőszettet, de az akkor sem igazán biztonságos. A kocsiba akkor inkább a hordozó gyakrabb megállással (ugyanis a hordozóban az újszülött egyhuzamban 30-45 percet lehet, 3 hónapos kora után pedig 1,5 órát).

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2011. okt. 31. 22:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Örökbefogadással kapcsolatos kérdés! Átlagosan mennyit kell várni a kisbabára az alkalmassági határozat megszerzése után?
Overál kérdés! Hány overált érdemes venni a télre?
Csak én reagáltam túl szerintetek? Anyós-kérdés.
Hordozókendő mellett és ellen szeretnék érveket kapni. Kinek mi a tapasztalata? Tudom, hogy több ilyen kérdés volt már, de én a TI véleményetekre vagyok kiváncsi!
Akinél 22 hó körüli a korkülönbség de már nagyobbak a gyerekek ovi beszoktatás kérdés?
Gyerekülés kérdés: rövid az 5 pontos és nem tudom becsatolni. Megoldás?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!