Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, h hülye kérdés, de...

Tudom, h hülye kérdés, de nekünk nem volt az első babával és nem értem a funkcióját:a mózeskosár mire való? Kistestvérnek van értelme venni? 2 éves a nagytesó.

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem létfontosságú. Első gyereknél nekünk sem volt, de most olyan kocsit vettünk, amihez van mózes.Amíg kicsi addig praktikus,mert ebben biztosan vízszintesen van a baba.
2011. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk volt a kocsihoz, én szerettem. Télen, hidegben különösen jó! Védi a gyereket.

Ha sétából hazaértek, a mózessel együtt kikapod a kocsiból a gyereket, és viheted be. Praktikus.

2011. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekünk napközben ebben alszik.
2011. okt. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Merev falú mózes,vagy textil?Mert a merev falú beköthető autósülésként kocsiba.A textil meg már előttem elmondták.Nekünk is volt,télen nagyon jó volt,ill. a lépcsőn fel le cipelni a babát.
2011. okt. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a babakocsihoz van, akkor van értelme, külön venni felesleges.

Nekünk olyan babakocsink van, amihez van mózeskosár, és külön van a sportrész, ami nem dönthető vízszintesig. Így kellett a mózes, mert abban volt vízszintesen a baba.

Viszont külön venni nincs értelme.

A legtöbb merevfalúhoz lehet venni autós-bekötőszettet, de az akkor sem igazán biztonságos. A kocsiba akkor inkább a hordozó gyakrabb megállással (ugyanis a hordozóban az újszülött egyhuzamban 30-45 percet lehet, 3 hónapos kora után pedig 1,5 órát).

2011. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!