Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél évesem nem hajlandó...

Másfél évesem nem hajlandó aludni napközben ez normális így?

Figyelt kérdés
Látom rajta, hogy nagyon fáradt nyűgös már kora délután de semmi pénzért nem fekszik le sehol se az ágyában se a miénkben mellettem ,sehol csak sír.Ez így megy 3 hete.Azóta nem alszik de már (új idő szerint 19.30-kor durmol tejivás után rögtön!Van más is így?Reggel 7.30-kor kel(eddig 8.30-kor)
2011. okt. 31. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

nem normális. fejletlen még az idegrendszere ehhez.

ha nem fekszik le akkor fektesd le te, 1,5 éves, nem ő dönti el...

2011. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kutyad van?
2011. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ÉRTETTEM!!Még jó,hogy nem te vagy az anyja!!!!!
2011. okt. 31. 22:08
 4/14 A kérdező kommentje:
22.07-es és neked?megint nem csalódtam az oldalban!Köszönöm,több kommentet NEM KÉREK!!!Vegyétek úgy, hogy TÖRÖLVE!!!!!!
2011. okt. 31. 22:09
 5/14 A kérdező kommentje:
DE már 100* megfogadtam, hogy ezen az idióta oldalon nem kérdezek hát most be....tam!!
2011. okt. 31. 22:10
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

:OOOO azta, te tuti elmeroggyant vagy!

szedj valami nyugtatót és tényleg ne gyere ide... nem írtam semmi rosszat. vagy lehet azon sértődtél meg, hogy a 1,5 évesednek fejletlen az idegrendszere? akkor meg buta vagy! na mindegy... sajnálom, hogy válaszoltam neked.

akkor hagyd csak szenvedni a gyerekedet, végül is te vagy az anyja, nem igaz? :)

2011. okt. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
ja, hogy macskad van? O.o csak mert nem irtad hogy a gyereked nem hajlando aludni...
2011. okt. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A babák témakörben írt, nyilván nem kutyára vagy macskára gondolt TE meg jó, hogy így ráérsz a te "kutyád" biztosan alszik napközben...

Első, igaza van a kérdezőnek, könnyű okosnak lenni ha nem Veled történik, olyanok válaszát várta volna akik átmentek hasonló dolgokon...

2011. nov. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én azt csináltam ilyenkor a lányomnál, hogy lefeküdtem vele, hátat fordítottam neki, és úgy csináltam, mint aki alszik. 5-10 percig piszkált, aztán feladta. :) Bár lehet, ezt már próbáltad te is.

Ja, meg ami most a fiamnál bejön (ő még csak 7,5 hónapos)hogy hallgatom vele a picurrádiót (www.picurradio.com), ettől, ha álmos 2 perc alatt kidől. Lehet, hogy ehhez már nagy a te gyerkőcöd, de egy próbát esetleg megér.

Mást nem tudsz tenni, csak próbálkozni különböző praktikákkal, mert elvileg tényleg szüksége lenne a délutáni alvásra, főleg, ha nyűgös, de ha semmi nem jön be, akkor úgysem tudod lekötözni az ágyába. Sok sikert és kitartást! :))

2011. nov. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%

szia..

én sorstárs vagyok..a kislányom már 2 éves múlt de ő is másfél évesen elkezdte h., nem akar aludni..sokszor próbálkoztam az altatással...de mindig csak én lettem ideges amit persze akaratlanul is ki töltöttem rajta...ennek értelme nem volt..meg persze ha el is aludt vagy nyűgőssen ébredt még rosszabb volt mintha nem aludt volna...vagy...este is nagyon nehéz volt aludni..nem is érdekelt egy idő után.... az autóba úgyis bealudt....biztos jót tesz az agyának az alvás de hát ami nem ..ez van.....az agyatlan h...ékkel meg nem kell törődni..engem is hányszor leugattak.

2011. nov. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!