Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet elintézni a családi...

Hol lehet elintézni a családi pótlékot és a kelengyepénzt? Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
Kell-e meghatalmazás, ha a férjem intézi el? TB kártyán kívül mit vigyen?
2008. márc. 18. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a védönö pontos címet kell hogy adjon. menj be még most, és hozd el az összes papírt amit majd kikell tölteni, így alátudod írni ha kell, és párod már a kitöltött papírokkal megy be.
2008. márc. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2008. márc. 18. 16:15
 3/5 anonim válasza:
100%
Szia . Tülünk az eredeti születési kivonatott is kérték, meg az én személy igazolványom másolatát.Meg azt amit a korházban kaptál.
2008. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a MÁK-ban kellett intézni. A férjem haza hozta a papírokat, én kitöltöttem, majd visszavittem, de vihette volna férjem is, nem kell meghatalmazás. Kell az eredeti születési anyakönyvi kivonata és a TB kártyája a babának (mi csináltunk fénymásolatot is), a te irataidnak a fénymásolata: személyi, lakcímkártya, TB kártya, adókártya, magánnyugdíjpénztári kártya, mivel én a pénzt a számlámra kértem, egy folyószámla kivonatot is kértek. De adtak egy lapot a férjemnek, hogy mi minden kell, szerintem ti is fogtok kapni.
2008. márc. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A területileg illetékes Államkincstárnál tudod intézni, a kitöltendő doksik letölthetők a netről / www.allamkincstar.gov.hu /, részletesen leírják, hogy minek a másolatát kérik és postán is be lehet küldeni, csak így 30 nap az átfutási idő.
2008. márc. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!