Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik mosópor jó az újszülött...

Melyik mosópor jó az újszülött baba ruhájának mosásához? A Dreft sensitive jó? Milyen az illata?

Figyelt kérdés
Aki használ öblítőt,milyet?Silan sensitive-t szagoltam,így elég erős,a ruhán "megváltozik" az illata?Nem lesz ilyen erős?
2011. nov. 1. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Mosópor: Ariel

Öblítő: coccolino (fehér, baba van rajta)

2011. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi is Dreft sensitive-vel kezdtük, de kb 1 hónap után áttértem az Ariel-re. A Dreft nem vette ki a kaki foltokat. Beáztatás után sem. Öblítőből a Gabit használjuk, dm-ben lehet kapni, de sok ismerősöm használ normál öblítő sensitive formáját, és semmi gond. Higítsd jobban vagy tegyél kevesebbet, akkor nem lesz olyan erős az illata.
2011. nov. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a mi mosóporunkkal (Tix Tide Persil vagy akár Bonux) mostam mindkettőnek, sima öblítővel (Lenor, Silan).


Ha okkal félsz allergiától, utána még most át egyszer tiszta vízben, ne használj öblítőt.

2011. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A legjobb azok amikben nincs illatanyag és tartósítószer, mert ezek benne maradnak a ruhában és az szerintem nem egészséges.

A dm denk mit márkájú pl ilyen, amin kisbaba van, de ilyenek az öko mosógélek is: Ecover, Almavin.

2011. nov. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges és káros az öblítő.

Mi mosódiózunk - olcsó és elmúlt a gyerek ekcémája.

2011. nov. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát mi az összes léteződ mosószert kipróbáltuk a lányomnak. 6 hetesen derült ki az ekcéma, amit csak súlyosbítottam a mosószerekkel, és öblítővel. Dreft sensit, GAbi öblitőt használtam. Aztán áttértem a mosódióra és ecetre. Hát, nekünk az se jött be, semmi foltot nem szedett ki a ruhákból, bár a kicsi bőrének jót tett. Úgyhogy végül a már egyik válaszoló által említett DM márkájú színek-illatmentes folyékony mosószert, és az öblítőt próbáltuk ki! Az a legjobb, szépen kiszedi a foltokat, pihe-puha lesz
2011. nov. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, rányomott a gyerkőc...Szóval, isteni puha lesz tőle minden, és bár nincs benne illatanyag, olyan "tiszta, friss" illata van a ruháinak. Használtuk a Silant is, azt most a sajátjainkra öntöm. Én hígítottam, amikor a kicsinek próbáltam ki.
2011. nov. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bármilyen jó. Én nem is vasaltam csak 1 hónapig, aztán már csak a pelust.
2011. nov. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egyszerű esetekhez (nem koszos, csak volt rajta stb. én mosódiót (én készítem vadgesztenyéből), mosószódát használok, kisebb foltokat mosószappannal veszem ki. Öblítéshez ecetes vizet (9 dl víz, 1 dl ecet és öblítőként adagolod). Fertőtlenítésként 1-2 csepp teafaolaj bele.

Ha ez bonyolult (ikreim vannak, extra érzékeny bőrrel :) és elkezdenek sok foltot termelni az SA8 babaruha mosóport használom. Koncentrátum, sokáig elég, kíméletes a babák bőréhez, ugyanakkor kifejezetten "babás", fehérjealapú foltokhoz lett kifejlesztve. Itt lehet beszerezni: [link]

2015. jan. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!