Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok? (Kérdésed túl...

Mit gondoltok? (Kérdésed túl rövid, magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
Mi a lányainknak 4-8 hónaposan lövettünk fülbevalót. Egy ismerős család, teljesen másképp gondolkodnak ,mint mi azt mondták, ők nem lövetnek ,mert ha annyi idős lesz majd a lányka eldönti, hogy akar e fülbevalót vagy nem. Hát én nem tudom ....hány évesen engedi meg neki,hogy eldöntse? Ha mondjuk 6 évesen azt mondja szeretne akkor rohannak lövetni? Én ezt a gondolkodást nem értem.
2011. nov. 1. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Én egyetértek az ismerőseiddel. Ugyan nekem fiam lesz, de ha kislány lenne én sem lövetném ki a fülét. Ha majd szól, hogy ő szeretne fülbevalót akkor kaphat. Természetesen ezt a kérését akkor vennénk komolyan, amikor már van annyira értelmes, hogy ezt egyedül el tudja dönteni. Hogy ez kinél mikor következik be, szerintem teljesen változó.
2011. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Ezt én sem értem...

Mi kilövettük, van is fülbevalója, és úgy voltunk vele, hogy ha majd nem akar fülbevalót, akkor szól, és kivesszük.

2011. nov. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én sem lövetnék neki, majd szólna ha szeretne...
2011. nov. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ertem, mit nem ertesz:) En sem lovetnem ki a fulet, ha lanyom lenne, majd eldontene, mikor akarja. Gondolom, ez altalaban iskolas korban van. Amugy, nekem nem is tetszik kisbabakon a fulbevalo, de izlesek es pofonok, masok vagyunk.
2011. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Én azt nem értem, hogy miért írjátok már ketten, hogy nem értetek. Szerintem elég egyértelmű, nem akarják ráerőltetni a gyerekre a fülbevalót, ennyi.

És szerintem is hülyén néz ki a kisbabákon a fülbevaló, vagy bármilyen más ékszer. Persze ha a szülőknek tetszik, jogukban áll bármit a gyerekükre aggatni, de nem kell értetlenkedni, ha valaki másképp gondolkodik.

2011. nov. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

Kislányom lesz, két hét múlva szülök, és nem fogom kilövetni a fülét.

Nem tudom, miért hiszik azt sokan, hogy ha nem tetszik a gyereknek, kiveszi aztán kész. Ezek a lukak sosem forrnak be rendesen, a helyük mindig látszani fog.


Nekem a jobb fülemen 4 luk van, és igen, mi úgy kezdtük anyuval, hogy amikor szerettem volna többet, szóltam neki, és "rohantunk" lövetni.

Csak azt nem értem, mit nem lehet ezen érteni?

Tudod hogy szól a szám: mindenki másképp csinálja...

2011. nov. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jó igazatok lehet, az első szitu úgy nézett ki, hogy 2 éves volt ez a kislány amikor mondta neki is kell....

Igen amúgy ízlések és pofonok most olyanokkal találkoztam ahol a 3-6 éves kisfiúknak volt fülbevalójuk nem is kicsi.

2011. nov. 2. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!