Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már olyan lázas, beteg,...

Volt már olyan lázas, beteg, gyenge a gyereketek, hogy nem bírt lábra állni és menni? 22 hónapos, és ijesztő, még sose volt ilyen.

Figyelt kérdés
A délutáni alvása után csak ül, egy helyben, már 3. napja lázas. kapott szurit is de 38, 6 alá nem megy így sem. Délután már hányt is. Este is kapott szurit, lázcsillapító meg B6 és nem bírt menni már. Aggódom, voltatok már így?
2011. nov. 1. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Én bevinném a kórházba. 2 gyerekem van, de így még nem voltunk.
2011. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is bevinném. nekem a fiam a 38,5 és a 39 közötti lázat nem bírja, akkor olyan elesett, hogy a szemét sem tudja kinyitni, csak fekszik a karomba, de ha felmegy, vagy le ezen tartományonból, akkor jókedvű lesz. VAlsózínű a szervezet így reagál. Én azért vinném be, mert hányt is. jobb a biztonság, inkább nézzék meg, vagy kihívnám az ügyeletet. de gondolom az megvolt, mert a szurit ők adják(bocsi, ha tévedek), és mit mondtak?jobbulást nektek!
2011. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A magas láz és a hányás együtt aggasztó, főként ha esetleg még szédül is mellé.


Amúgy olvastam már itt ilyet, hogy menni nem bírnak a magas láztól.

2011. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kórházba vinném, legfeljebb hazaküldenek, de a tartósan magas láz és a hányás nem játék :-(( szegénykém, jobbulást neki, neked pedig kitartás!
2011. nov. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A gyerekorovosunk adta be a szurit, látta ma 2-szer meg is vizsgálta. telefonon mondtam neki mi ez a gyengeség, és ő azt mondta természetes. Csak akkor is aggaszt, mert -ezt nem írtam előzőleg- gennyes mandulagyulladása van, és az tudtommal rámehet az ízületekre. Na most ez lehet attól? Most 7 óra óta szépen alszik, a láza is lejjebb ment. Ha reggelre erőre kap, akkor jobb ha nem, akkor kórház.
2011. nov. 1. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Jobban van már a gyermeked?
2011. nov. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jobban vagyunk, reggelre már csak hőemelkedése volt. voltunk az orvosnál is. még imbolygott kicsit, de csak-csak erőre kap már. megevett egy fél kiflit ( úgy járkálva a házban) de nagyon örültem neki.
2011. nov. 2. 11:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk hasonló volt,én is infarktust kaptam.Nekem még csak beteg sem volt.Egyszer úgy kelt fel délután az alvásból,hogy közölte,nem tud menni.Fogni kellett a kezét és nagy döcögve tudott menni.Elvittem a dokihoz,aki azt mondta,hogy nyugi,gyerekenél sokszor előfordul.Csípőízületi gyulladás,kaptam rá Cataflamot,de ha pár napon belül nem javul,akkor uh.Előtte pár napig taknyos volt (se láz,se semmi),állítólag ahhoz van köze (mert a vírus rámegy az ízületekre)Másnap már jobb volt,harmadnap mégjobb,és aztán teljesen rendbe jött.De nagyon ijesztő,tudom.
2011. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!