Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a tápszer ami nem...

Keditt kérdése:

Melyik az a tápszer ami nem okoz hasfájást?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Valami tuti jó tápszer kéne 4 hetes babámnak ami jó az érzékeny pocaknak is mert sajna napi kétszer adnom kell tápszert a picimnek mert nem elég a tejem a HUMANA1-től úgy vettem észre,hogy fáj a pocija talán nagyon megterheli,nem tudom... Nem szeretnék kísérletezni,hogy melyik válik be mert az sem a babának sem a pénztárcámnak nem jó.Ha van ötletetek,azt szívesen fogadom :)
2011. nov. 1. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi Milumil Komfort 1-et használunk, az kifejezetten hasfájós, szorulásra hajlamos babáknak van. Nekünk bevált, mert előtte Milumil Optima volt és attól nagyon fájt neki a hasa és szorulása is volt. Szemmel látható, hogy mennyivel jobb lett tőle.
2011. nov. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ,ez a tápszer amit írtál recept nélkül kapható igaz? Vagy fel kell iratni?
2011. nov. 2. 09:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Recept nélkül is kapható, de receptre olcsóbb. Remélem beválik nektek is. Jó babázást! :))
2011. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvettem,köszi a tanácsot kíváncsi vagyok jó lesz-e :) Remélem igen :)
2011. nov. 2. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!