Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig adtatok a babátoknak...

Meddig adtatok a babátoknak forralt vizet vagy babavizet? Mikortól ihat "sima" csapvizet?

Figyelt kérdés

2011. nov. 1. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
En olyan 8 hos koraig adtam babavizet, utana sima asvanyvizet.
2011. nov. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
masfel eves koraig asvanyvizet.babavizet nem adtam.
2011. nov. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most 15 hós, még általában forralt csapvizet adok, ha nincs, megbontok egy új ásványvizet. Ezen ne múljék...
2011. nov. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fél éves korától adok neki már csapvizet is. Most 7,5 hónapos, már alig néhányszor forralom fel. Úgy vagyok vele, hogy egész nap a földet, a cipőinket, a kuka szélét stb nyalja, akkor a csapvíz se fog neki megártani.
2011. nov. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 évig igyekeztem forralni. ha máshol voltunk, akkor 9 hótól már adtam csapvizet is.
2011. nov. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elvileg egy éves korig kell forralni a csapvizet.Lányom 13 hónapos, de még forralom neki.Hát, én se szívesen iszom ezt a csapvizet, így vagyok vele.De tervezem, hogy hamarosan kap majd néhány kortyot inni, és ha bírja, akkor meggondolom, hogy áttérünk rá.A múltkor a híradóban hallottam a lárvás, kukacos vízről, ez egy kicsit elvette a kedvem.Szeretem a baba vizeket is, de nagyon fogy, és nem mindig veszek, inkább gyümölcsre költöm azt a pénzt.Abban is van igazság, hogy sok mindent lenyalnak ezek a gyerkőcök, és talán nem kéne már ennyire óvatoskodni..
2011. nov. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11 hónapos koráig kapott forralt csapvizet, azóta szűrt csapvizet kap.
2011. nov. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22 hónapos még babavizet kap. Nem azért mert annyira félteném egyszerűen én is ásványvizet iszom ő miért igya a csapvizet :)
2011. nov. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!