Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjátok meg az etetést...

Hogyan oldjátok meg az etetést, ha már a tízórai ki van váltva, és nem otthon vagytok?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy akinek a babája pl délelőtt gyümölcsözik már, de épp olyan helyre kell menned vele együtt, ahol ezt nem tudod megoldani, akkor inkább bekészítesz egy adag tápszert és kivételesen azt adod neki?

Nem fogja ez bezavarni őt?

Van ötletetek hogy csináljam?


2011. nov. 2. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor vigyél magaddal bolti gyümölcsös bébiételt. De ha csak egy-két alkalomról van szó, nem fog bezavarni az sem, ha tápszert kap.
2011. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy az 1. hozzászóló leírta.
2011. nov. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyankor mindig vagy üveges/poharas gyümölcsöt kapott, vagy Nestlé folyékony tejpépet.
2011. nov. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel az én fiam tízóraira mindig gyümölcsöt kap keksszel, ilyen esetekben üveges bébiételt kap, gyümölcs keksszel, vagy gyümölcs kétszersülttel, szóval valami hasonlót. Tápszert nem fogadja már el, csak reggel.
2011. nov. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom őt üvegesből sem etetni, mert nem tudom megoldani menetközben. A tápszert meg tudom csinálni és azt adni neki. Úgyhogy azt fogok bekészíteni majd. Köszi a válaszokat.
2011. nov. 2. 11:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen esetekre nagyon bevált a dobozos folyékony tejpép.Perstze előbb illik kicsit megkóstoltatni vele, de az én lányomnak nem volt gondja egyikkel sem :)
2011. nov. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!