Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok nagy kerekű de...

Ajánlanátok nagy kerekű de könnyű (5-8 kg) sport babakocsit?

Figyelt kérdés
Árban max. 30 ezer , de az sem baj ha használt. Vidéken lakunk de sokat járunk Bp-re is, ezért fontos lenne, hogy könnyen lehessen vele tömegközlekedni de a vidéki terepviszonyokat is bírja. Van ilyen kocsi?
2011. nov. 2. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van 3db esernyőkocsim ha érdekel, bár nem kifejezetten terepre készültek. Amúgy az espiro-kat tudnám ajánlani.
2011. nov. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Espirokat megnézem, köszi. Esernyőkocsit nem szeretnék, elsődleges most az lenne, hogy bírja a terepet amit vennénk, mert elég rosszak itt az utak. most költöztünk ki, eddig nem volt ilyen gond.
2011. nov. 2. 15:16
 3/4 anonim válasza:
Nemrég vettem használtan,hauck jeep jogger-t,és a hauck viper-ról is sok jót olvastam.A terepen kiváló!
2011. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hauck-kal fenntartásaim vannak, pont ilyen márkájú kocsit szeretnénk lecserélni egy másik fajtára. Bár az általad említettekkel nincsenek tapasztalataim.
2011. nov. 3. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!