Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Össze fogok omlani, érzem....

Össze fogok omlani, érzem. Irna nekem valaki? Nem tarthatom meg a harmadik babám

Figyelt kérdés
Kérlek ne bántsatok...Van két kicsim,egyik 1, a másik 2 éves.Mindkettő császármetszéssel született.(Ez miatt sem vállahatnék most nagyon 3.ik at)plusz antidepresszánst szedek,plusz elég pocsék a házasságom,mindkét terhességem-babavállalás nagyon megviselte,egy harmadikat már biztos nem birna ki.Meg még ezer ok szol ellene hogy ne tartsam meg.A hormonális fog. gátlot nem birja a szervezetem,a spirált kilokt e méhem,és terhes lettem...nagyon félek az abortusztol.Mi lesz velem?Hogy leszek lelkileg ez után az egész után,már most elbőgöm magam ha egy babára nézek,pedig még fel sem ébredt az én kettőm,hogy éljük ezt tul?
2011. nov. 2. 15:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Támaszkodj a párodra és foglalkozz sokat a két kicsivel! egy ideig nagyon nehéz lesz neked,de túl fogod magad tenni rajta,csak idő kell! legközelebb legyetek óvatosak,hogy ne forduljon hasonló elő...

Kitartást és sok lelki erőt!

2011. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

nagyon nehéz helyzetben vagy,de a legjobb,amit tehetsz,ha elveteted a babát.

ha így látod,és a leírtak alapján tényleg nem ideális semmilyen körülmény miatt a babavállalás,akkor sajnos ezt kell tenned.

erősnek kell lenned!

a másik két pici miatt!

2011. nov. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ne vedd bántásnak, de azt hogy fogja kibírni a házasságod, hogy azzal a tudattal kell tovább élned, hogy a férjed "miatt" kellett elvetetned a babát? Ne érts félre, én nem vagyok abortuszellenes, de valahogy ez jutott az eszembe, amikor a kérdésedet olvastam.

De tényleg gondolj a két kicsire, és légy erős!

2011. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg nehéz lesz,de nézd a másik két gyerekedet!

Én azzal nyugtatnám magamar,hogy mivel antidepresszáns szedsz,ami igen kőkemény gyógyszer,nem igazán szedhető.Én 2 hónapig szedtem,de abba hagytam a mellékhatásai miatt.S most újra pokolian érzem magam.

Tudom ez egy nagyon nehéz döntés lesz,de hallgass a szívedre.Nagyon nehéz lenne 3 aprósággal.

Bár én biztosan megtartanám!


Minden jót s majd írj,hogy döntöttél!

4 gyerkőc anyukája

2011. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

a barátnőm is antidepresszáns mellett lett terhes, az még nem ok az abortuszra. Neki azt mondták, semmi baj, nyugodtan megtarthatja, mert egy csomó antidepresszánst lehet szedni terhesség alatt.


Nekem volt már abortuszom és azt mondom, hogy sosem leszel túl rajta. :-( Nagyon nehéz

2011. nov. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem csak a férjem miatt én sem birnék még egy gyerekkel el...kedves 4 gyerekes anyuka...ismerjuk egymást,mindig összefutunk párszor már váltottunk privátot...Nincs nagy szükségem az antidepresszánsra,de gondolom a magzatnak sem tenne jot hogy eddig szedtem...van még sok korulmény ami ellene szól,csak nem irtam le mind.
2011. nov. 2. 16:27
 7/14 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ösztönösen védem,szoval ma délutántol,amikor is pozitvat teszteltem,tényleg érzem azt a tipikus hasfeszulést amit ilyenkor érez az ember,érzem hogy ott van. És nem tudok ugy gondolni rá mintha nem egy baba lenne,mintha nem a gyerekem lenne.De közben meg abortuszra készülök,és ez a kettő nagyon nem egyeztethető össze.Nem hiszem hogy kibirná a házasságom a terhességet,meg egy 3ik kisbabával járo dolgokat,nem csak a férjem miatt,hanem ez már nekem is nagyon sok,3 éve itthon vagyok,még kettőig biztosan itthon leszek,és már nem nagyon birom. Nekem sok ez a bezártság,hogy én nem létezem,csaka picik,nincs időm semmire,nem vagyunk a párommal együtt..
2011. nov. 2. 16:32
 8/14 anonim ***** válasza:
34%

Tavaly én is hasonló szituban voltam, antidepresszáns nélkül mondjuk, meg nekem nagyobbak a "nagyok" de mi megtartottuk. Hát marha nehéz...semmi segítségünk, lóg a belünk kb.csúnyán fogalmazva...lehet hogy évek múlva majd haj de jó lesz nekünk de gyanítom hogy ez a hatalmas felelősség mindig nyomasztani fog és rengeteg energiát igényel, amit én jelenleg úgy érzek, a 2 nagyobbamtól veszek el!! Borzasztó érzés. Szóval akármennyire is rossz az abortusz egy szavaidal élve pocsék házasságot az tönkre tenne még jobban, a mi házasságunk jó volt, és jó, de mindketten iszonyatosan ki vagyunk merülve a férjemmel, a túlélésre játszunk mind érzelmileg, mind a hétköznapokban.

Úgyhogy ebbe is gondolj bele, hogy a nagyobbjaid is milyen irtó kicsik még.

:((

Egyébként nagyon sajnállak, bárhogy döntesz nehéz lesz:(

Amúgy én is spirál mellett maradtam babás harmadjára:(

2011. nov. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a 8as vagyok közben írtál..pont ezt éreztem én is és most is kivagyok tőle hogy még! plusz 2 évet itthon leszek minimum ez már kis megszakítással (4 hónapot dolgoztam a gyerekek között mert jött a köv.) összesen 6 év itthon brrrrrrrr:(
2011. nov. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

Szia!


Teljesen igazad van!Majd írj,hogy mi történt veled!

Én 2,5 hete elhagytam a gyógyszert!Nehezen tűrőm,de megpróbálom.Ha rosszabb visszaveszem.


Neked pedig minden jót kívánok!

2011. nov. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!