Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Falánk baba! Teljesen normális...

Falánk baba! Teljesen normális ha a kisbabám állandóan csak enne vagy csak ártok vele, ha engedek a falánkságának?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 hónapos. A kezdetektől fogva rengeteget eszik mostanra elértük azt a szintet, hogy félóránként, óránként kéri a cicit. Igyekszem átszokatni a 2 óránkénti evésre, de van olyan nap, hogy szinte kínszenvedés húzni az időt, gyakran csak sír és sír amíg cicire nem teszem. Onnantól kezdve megnyugszik és mohón eszik. Sokat hány vissza, de utána is kéri a cicit és csak enne és enne ha hagynám... Ez teljesen normális lenne? A tej biztos, hogy nem kevés Neki, ugyanis 3 és fél kilóval született és most 2 hónaposan majdnem 6 kiló.
2011. nov. 2. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy két hónapos anyatejes babát nem lehet túletetni.

Adj neki, amikor kér. Ne aggódj, nem marad így!

Egyik lányom nekem is ilyen volt. 3 hónaposan majdnem 7 kiló, majd elkezdett mozogni, és ugrásszerűen fejlődni, növekedni, 10 hónaposan sem volt sokkal több mint 7 kiló, csak megnyúlt és megizmosodott az előtte irtó pufi babám.

2011. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Joyce ***** válasza:
100%
Nàlunk is ugyan ez volt, van cumija? Nekünk az segìtett, azèrt hànyt vissza sokat mert igazàbòl csak cumizni akart,nem pedig inni, de a szàjàba kerülö tejet, ugye kènytelen lenyelni.Ahogy cumit adtam neki, r`is tudtam szoktatni a 2 òràs evèsre!
2011. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is ez volt és brutál hasfájás lett a vége. a doki jól leszúrt, hogy nem jól figyeltem a jelzéseire, ha fél órája etettem akkor nem éhes hanem unatkozik. kipróbáltam, nem etettem meg fél-1 óránként hanem járkáltam vele, játszottam, énekeltem, és tök bejött, tényleg nem is volt éhes, csak gondoltam miért nyekeregne ha nem kajáért? :)


vagy még az lehet, hogy túl híg a tejed és azért nem lakik jól vagy csak az elejét szívja ki mert úgy is kap fél óra múlva így meg a zsíros bent marad amivel jól tudna lakni

2011. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet, de engem is lecsesztek tanácsadáson. :( Azt mondták ezzel a súllyal (2 hónapos és 5800 gramm) 4 óránként kellene ennie... Egyébként a hasa nem fáj, csak egyszerűen imád cicin lenni, így nyugszik meg, meg így érzi jól magát.
2011. nov. 3. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!