Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám 8 hónaposan kap...

Ha a babám 8 hónaposan kap először tápszert, azt hogyan kell? Keverjem anyatejjel, vagy mehet egyből a tápszer?

Figyelt kérdés
Eddig anyatejes (5 hótol hozzátáplált) volt a babám, de muszáj neki adnom tápszert, mert egyre kevesebb a tejem. Hippes 2-es tápszert vettem neki.
2011. nov. 2. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
fele fele arányban havan elég tejcsi még ahhoz amennyit tudsz fejjél és ugy töltsd fel majd vizzel és keverj tápit bele. én is igy csinaltam de sajnos nekem csak 2 hónapos koráig volt tejem.
2011. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megissza mgában, ne keverd, de jóllehet elsőre nem fog neki tetszeni.
2011. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
add oda neki előbb a tejet, és ha kevés volt, jöhet a tápszer, nehogy az legyen, hogy csak egy keveset iszik és öntheted ki a tejet is, mert összeöntötted a táppal
2011. nov. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nem is értem! Minek összekeverni az anyatejjel? Előbb a tejcsi és ha éhes maradt jöhet a tápszer.

Az én fiam két hós korától volt anyatejes-tápszeres, de soha meg sem fordult a fejemben, hogy összekeverjem!

2011. nov. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám kihányta,ha összekevertük a tápszert az anyatejjel.Először mindig megkapta a tejet és utána annyi tápszert ivott,hogy jól lakjon.Az anyatej ránézésre nem lehet megmondani,hogy mennyire laktatja.
2011. nov. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!