Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi vizet igyon egy 5...

Mennyi vizet igyon egy 5 hónapos baba naponta?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
pont annyit amennyi jól esik neki ;)
2011. nov. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valóban? Nincs limit? Megihat akár fél liter vizet is egy nap alatt?
2011. nov. 4. 10:51
 3/10 anonim ***** válasza:
megihat és mondjuk a fél liter még nem is annyira sok de ha mondjuk tényleg túl sokat iszik akkor említsd meg a dokinak, betegségre utalhat
2011. nov. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy csak én nem értem, de öhm, miért kell vizet innia egy 5 hónapos babának? Az anyatej vagy a tápszer innivaló is egyben, nem? Most még hőség sincs, hogy valaki folyadékpótlás miatt adjon vizet..
2011. nov. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem adnék neki, hacsak nem kéri. Az anyatej/tápszer elég folyadék nekik.
2011. nov. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy miért kell vizet innia, de biztos megvan rá az ok. Napi fél-1 liter között normális, de ha hosszú távon iszok sokat, akkor tényleg érdemes dokinak megmutatni!
2011. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Az én fiam 7 hónapos, örülök, ha egy nap megiszik összesen 1 decit. Általában még annyit sem szokott.
2011. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. nov. 4. 12:07
 9/10 anonim ***** válasza:
hozzátenném, hogy a tápszernek nincs szomjoltó hatása. a tápszeres babát minden étkezés után meg kell kínálni vízzel. az én babám vegyes táplálású, sokszor sírt evés után, azt hittem egyfolytában éhes. egyszer csak úgy megérzésből megitattam, benyakalt egy decit kapásból. akkor néztem utána, és olvastam, hogy így van.
2012. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
Hogyne kéne vizet adni egy babának? Az anyatej és a tápszer étel, nem ital!!! Sok ostoba anyuka...
2018. dec. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!