Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adsz zoknit éjszakára 2-3...

Adsz zoknit éjszakára 2-3 éves gyermekedre a pizsamához?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, mert a takarót nem viseli el magán, így csak pizsiben alszik. Ha nincs rajta zokni, jégcsap a kis lába. :)
2011. nov. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem. Minden éjjel vagy kétszer betakarom. :o(

Nyöszörög, ha fázik...

2011. nov. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

3 éves múlt, és pizsamát sem, nemhogy zoknit. Nagyon jó vérkeringése van, sosem hidegek a végtagjai, és nem viseli el magán a ruhát éjszaka. Azóta lehajigálja, amióta elég nagy hozzá, hogy megtegye.


Pedig nem alszunk forró lakásban, 20 °C-nál soha nincs melegebb. Takaró viszont ilyenkor szokott rajta lenni. Nyáron az sem mindig, vagy csak vékony.

2011. nov. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha lábfejes pizsi van rajta, nem adok, de ha pizsigatyót adok rá, húzok fel neki zoknit is.
2011. nov. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
adnék én, ha eltűrné magán. de pár hónapja nem viseli el.
2011. nov. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem, mert nem alszik el ha a laban van

igyekszem kezeslabas pizsiket venni, de sajnos mar alig talalok ravalot (20 honapos es 2-3 evesekre valot hord)

2szemelyes takaroval takarom be ejszakara, igy neheen tud kitakarozni.

meg nappali is "harcolunk" egymassal, hogy legyen zokni a laban.Az emeleten nem eroltetem, mert meleg van es en is mindig zokni neklul vagyok, a foldszinten meg papucsban van.Reggel raadom a zoknit, de ugy 10 ora korul, mar nincs rajat (9kor kel)

2011. nov. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!