Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A két játék közül melyikkel...

A két játék közül melyikkel fog tovább játszani a kisfiam?

Figyelt kérdés

Az alábbi két játékot néztük ki karácsonyra neki. Akkor lesz 1 éves. Melyikkel fog tovább játszani?

[link]

[link]


2011. nov. 4. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha az én gyerkőcömből indulok ki, akkor a másodiknak örülne jobban, mert több rajta a "lyuk" és jobban lehet tapizni, szerelni, piszkálni, dugdosni a kis autót. :)

De amúgy mindkettő játék jó szerintem.

2011. nov. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
kérdezz meg egy jóst:)))))))
2011. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszek a jósokban, ha tényleg tudnak jósolni, akkor miért nem lottó milliomosok? :)
2011. nov. 4. 12:02
 4/6 anonim ***** válasza:

:)

Ez jó:)

Hát a fiam a ráülős autót most se értékeli, a tologatóst pláne, ő szerel, most épp a körszárító csipeszeivel játszott.

Lehet egy kacattal több lesz bármelyiket veszed, lehet imádni fogja. A gyerekjáték lutri.

2011. nov. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁ ezt így nem lehet tudni. Én is gondolok valamire, hogy ezt biztos hogy fogja szeretni merrt ilyen-olyan , aztán a végén meg nem is érdekli, aztán mástól meg kap olyat amiről én azt gondolom hogy kacat lesz, azzal meg szeret játszani. A fene se tud belelátni a gyerek fejébe.
2011. nov. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Naná, hogy nem lehet biztosra megmondani, de ránézésre én a másodikat választanám. Mert érdekesebb valahogy. Már ha a saját gyerekemet figyelem. Ő az ilyeneket jobban szereti.
2011. nov. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!