Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha 1 evesem sikit?...

Mit tegyek ha 1 evesem sikit? Hogy tudom erről leszoktatni? MEg ha nem tetszik neki valami amit teszek akkor földhöz vagja magat, hiszitizik, dobál?

Figyelt kérdés
Testvére 3 eves és ö sose volt ilyen.
2011. nov. 4. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:

S ilyenkor mennyi figyelmet kap?

Ha nem figyelsz rá, akkor sem hagyja abba?

Lányom 13 hónapos és ő is mostanában kezdte ezt. Én ilyenkor elfordulok, nem figyelek rá igazán és hamar abbahagyja. Ha odamegyek hozzá, vagy meg akarom nyugtatni, akkor még jobban ordít.

2011. nov. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól írta az első, ha hisztizik, fordíts neki hátat, hagyd ott, nálunk ez eddig működött. Ha a kisfiam (labdán kívül) dobálni kezd valamit, elveszem tőle, persze mondom is neki, hogy nem szabad, mert eltörik. A sikítással én nem foglalkoztam sosem, hadd próbálgassa a hangját.
2011. nov. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is elvinném úszni, ha lenne hová, de itt nincs rá lehetőség. Úgyhogy marad ez. :)
2011. nov. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!