Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam karácsonykor lesz fél...

Kisfiam karácsonykor lesz fél éves, milyen játékot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
ami le is kötné egy kicsit.nektek mi vált be?
2011. nov. 4. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a Fischer Price-os sütifaló bödön tetszene neki, nekünk legalábbis bevált.
2011. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom Szentestén lesz fél éves pont. A Tesco katalógusban volt egy külön ajándékkatalógus,ami tele volt fél éves babáknak való ajándékokkal. Kincsesbödön, első zongorám, gyűrűtorony stb. minden ami színes és képességfejlesztő. Én szóltam a rokonoknak,h osszák be,ki-melyiket szeretné, így nem kell haszontalan és drága ajándékok után futkosniuk. De én is várom a tippeket! :)))
2011. nov. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A nagyfiam öt hónapos volt az első karácsonyán, neki leginkább a színes, zörgő csomagolópapírok tetszettek, nagyon sokáig eljátszott velük és a csillagszóró volt a nagy varázslat.:)
2011. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
láttam már a katalógust,gondolkodom is a kincsesbödönön.már a mama meg is akarta venni,csak mondtam neki hogy várjunk még,mert biztos lesznek még akciók,és tippeket gyüjtök,nem tudom hogy egy nagyobb ajándékot vegyek,vagy több kicsit..
2011. nov. 4. 15:48
 5/10 anonim ***** válasza:
A lányom 6 hónaposan kapta a FP daloló mesekönyvet és a mókakockákat. Nagyon tetszettek neki.
2011. nov. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a fiam 6 hónapos a kincses bödön még nem köti le nem is érdekli!a fisher price tanuló kutya a kedvence imádja!meg van mesemondó macink is az most kezdte el érdekelni!
2011. nov. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A fiam most 6 hós, és ami elbűvöli az az, ami zenél, világít, hangot ad. Csörgők, játékok.
2011. nov. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom mi ennek a jateknak a magyar neve mert kulfoldon elunk (anglia) de kisfiam ezt kapta tollunk amikor fel eves volt es most 21 honapos de meg mindig imadja. Fel evesen csak ragcsalta (mert gumis) nezegette a szineket, pakolta oket. 1 eves kora korul szerette oket szetszedni. En osszerektam o szetszedte. Most 21 honapos es mar epit belolle igy tobbet is kellett neki vegyunk. A szinek ismerteteseben is nagyon jo: pl. epitsunk sarga, kek, piros... tornyot stb. Tescoba vettem a baba reszlegen de fogalmam sincs, hogy hivhatjak otthon. A crayola gyartja oket.


[link]

2011. nov. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2. vok! Én úgy vagyok vele,h több kisebb játéka legyen,mint egy nagyobb és nagyon drága! Minél több mindent ismerjen meg és annál több szín vegye körül.
2011. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat..akkor a tescoba fogok szétnézni,ugyis tart az akció is még 17.-ig.
2011. nov. 4. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!