Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos kislányom új...

15 hónapos kislányom új hobbija, hogy szájába dugja a kezét, ezzel hányingert csinál magának. Ma már hányt is. Miért csinálja ezt? Hogyan szoktassam le?

Figyelt kérdés
Mikor rá szolok, csak nevet és huncutul néz a szemével. Annál jobban csinálja. Próbáltam úgy tenni, mint aki nem látja, akkor hamarabb abba hagyja, de még akkor is szórakozik egy darabig. :(
2011. nov. 4. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is csinálta ennyi idősen.

Nem csináltam vele semmit, leszokott róla.

Rászóltam, de a reakció uaz volt, mint nálatok.

Mondjuk nálunk hányásig nem ment a dolog.

2011. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 krisztivan ***** válasza:
100%
"csak nevet és huncutul néz" hát ezért csinálja.Hagyd békén ilyenkor.Ne foglalkozz vele,ha beszélgetés közepén vagytok akkor se lásd meg.Mindent csinálj ugyan úgy mintha nem is csinálna semmit.Lehet lesz még 1-2 hányás,takarítsd föl de ne kommentáld meg semmi reakciód ne legyen rá.Mintha a ruhákat teregetnéd.Nem sokáig fogja csinálni mert megunja.Nehéz de szerintem nem megy máshogy.
2011. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen időszak, 13-14 hónaposan, próbáltam nem nagy hűhót csapva foglalkozni vele, kivettem a kezét, eltereltem a figyelmét. Általában sikerült, de többször öklendezett és 1x hányt is. Szerencsére kb. 2-3 hét alatt elhagyta ezt a hobbit:)
2011. nov. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kislányomra is néha még rájön. Nálam is úgy reagált, mint Nálad. Minél jobban foglalkoztam vele, annál inkább csinálta és közbe jókat nevetett. Megpróbálok nem oda figyelni rá, bár nehéz, mert képes ezzel szórakoztatni magát percekig. De ha látja, hogy nem figyelek rá, abbahagyja. Egyébként 16 hós. Kitartás!
2011. nov. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! Tehát van remény!!! :)
2011. nov. 5. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!