Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Infacol sirupot meddig lehet...

Infacol sirupot meddig lehet adni a babanak, hetekig, honapokig nonstop?

Figyelt kérdés
En 1 hete hasznalom, minden etetes elott adok az 1 honapos babamnak mert ajanlottak es bevallt nem kuzdunk a szelekkel mint elotte. De meddig lehet hasznalni?Ugy olvastam hogy nincs mellekhatasa es tuladagolni sem lehet.De meg is csak gyogyszer nem?
2008. márc. 19. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem annyira hasfájós volt a babám, hogy az első négy hónap szinte csak sírással telt és semmi nem használt. Végül az Infacol-nál maradtunk, kb. 4-5 hónapig használtuk, semmi baja sem lett tőle. Előtte egyébként a Caomilla Vulgaris homeopatias golyócskát használtuk, ha gondolod, próbáld ki neki. Nekünk az volt a gond, hogy egy hét után hozzászokott és már nem használt, de neked lehet, hogy az is beválna. Sok sikert.
2008. márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a babámnak kb 2 hetes korátol 3 honapos koráig minden etetés elött adtam egy adagot.Semmi gondunk nem volt a hasfájással.Nyugodtan adhatod amig szükséges mert nem kerül be a véráramba.
2008. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!