Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dios, makos tesztat adhatok...

Dios, makos tesztat adhatok lassan 14hos babamnak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
persze, hogy adhatsz.
2011. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

dióféléket 3 éves kortól lehet adni

mákot nemtom

2011. nov. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Jubilee ***** válasza:
Ha nincsenek allergiások a családban, akkor olajos magvakat darálva már ehet a kicsi. Egészben csak 2 éves kor után (és mákot is csak 2 éves kor után).
2011. nov. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jubilee ***** válasza:
Közben találtam egy ilyen oldalt: [link]
2011. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mákot 1 éves kor után nyugodtan lehet adni a babának darálva.Védőnő mondta.A dióról meg annyit az én kislányom 19 hónapos és mi is szokunk adni neki közben 1-2 kanál darált diót.És evett már diós tésztát is.Semmi baja tőle,nem kell 3éves korig várni.
2011. nov. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én adtam neki, de először ezt is kóstoltasd. nehezen emészthető, ne ijedj meg, ha kis mákszemekkel lesz tele a kakija.
2011. nov. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyémek kaptak már ennyi idősen, nem volt semmi baj vele, szerették, semmire nem allergiás egyik sem.
2011. nov. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!