Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8,5 hónapos babának érdemes...

8,5 hónapos babának érdemes még venni járókát? Mikor kezdtétek el használni?

Figyelt kérdés
Kisfiam eddig szabadon "járt-kelt" a lakásban, de már annyira aktív, hogy semmit nem lehet csinálni mellette, folyamatosan kell rá figyelni, hogy biztonságban van-e. Arra gondoltunk veszünk járókát, de félünk attól, hogy nem tudjuk kihasználni mert(mivel hozzá van szokva, hogy bárhova mehet)sírna benne. Hozzá tudna még szokni a járókához? Ti mikor kezdtétek el használni?Esetleg tudtok más alternatívát az "elkerítésre"?
2011. nov. 5. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Én kezdettől használtam, így az enyémek szerették. Ha már elfáradtak a "járás-kelésben" sokszor úgy nyugodtak meg, ha beraktam őket, mert ott biztonságban érezték magukat (a tesóktól is :o).

Viszont az kérdéses, hogy most mennyire tűrné el.

Nem tudsz kölcsönkérni egyet?

2011. nov. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van ilyen babakarám, amivel mondjuk egy szobarészt eltudsz keríteni, lehet ez lenne a megoldás.

Én járókát már tuti nem vennék, mi a miénket a fiam fél éves korában elpakoltuk, onnantól ő is szabadon közlekedhetett. Egy idő után megszoktam, hogy fél szemem mindig rajta legyen:) és tudtam csinálni a saját dolgomat is.

2011. nov. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Lányom 8-hónapos múlt amikor pont hasonló 'probléma' miatt vettünk Neki először karámot de azt 1-nap után vissza is vittük mert a járólapon kislányom eltolta az elemeket és féltem, hogy elesik, kicseréltük egy 120X120-as járókára. Most lassan 10 hónapos, sokat járkál kint de ha elfárad, vagy nekem van dolgom (főzök, eszünk stb.)akkor beteszem és szépen játszik!

Kicsit hozzá kellett szoktatni, de mivel látta, hogy mi is itt vagyunk hamar megszokta.

2011. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! 7 hónapos volt a kislányom, amikor vettünk járókát. Nem szerette, mert a szobába volt, a konyhába nem tudtam kivinni, így nem látott. Azóta elköltöztünk, és ha mosogatok, felmosok stb. belerakom és elvan benne. 16 hós. Nem tudnál kölcsönkérni, hogy megnézd, hogy viseli, és ha elvan akkor vennétek Neki?
2011. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos nem tudtam kölcsön kérni mert az ismerőseim vagy még használják, vagy már "megszabadultak" tőle vagy nem is volt nekik...Utána nézünk mindkét lehetőségnek, de félek felesleges pénzkidobás lesz. Lehet a látótérbővítéses tecnikát fogjuk választani!:):):)
2011. nov. 6. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!