Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós kisbabám naponta 7x...

11 hós kisbabám naponta 7x eszik, plusz még éjszaka amikor felkel,1-3x. Szoptatós anyukák, meddig szoptattátok ilyen gyakran (igény szerint) a babátokat?

Figyelt kérdés
A hozzátáplálást már 6 hós korában megkezdtük, azóta 3x eszik általában egy nap, és szopizik. Vizet nem issza, csak néha-néha, sem mást, csak az anyatej van neki. Mikor akar majd elválasztódni, hogy csak este, reggel szopizzon? Nálatok ez hogy alakult?
2011. nov. 6. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Már nem kellene ennyit ennie. Adj neki bőséges reggelit, ebédet, vacsorát. Ha jól lakik, akkor nem fog még szopni is, max csak cumizni, de az meg nem arra való. Valami folyadékot adj neki, nem muszáj a víz. Lehet tea is, vagy esetleg gyümölcslé.
2011. nov. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem víz helyett a meleg vízbe facsart gyümölcslé jött be, így váltom ki az egyes étkezések után a szopit, imádja, egyáltalán nem hiányolja a mellem.
2011. nov. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 14 hónapos, és napközben 4x szopizik a rendes kaják mellett, plusz ha éjszaka ébred (1-3x) akkor is csak cicin alszik vissza. Nem látom én sem még, hogy hajlandó lenne lemondani a ciciről....


Amúgy Ő iszik teát és vizet is, sokszor kínálom vele.

2011. nov. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hmmm. Akkor megpróbálom elhagyatni vele, ha hagyja. Csak kíváncsi voltam, más hogyan csinálja.
2011. nov. 8. 16:17
 5/6 A kérdező kommentje:
Mármint a gyakoriságra gondoltam :)
2011. nov. 8. 16:17
 6/6 xStefix ***** válasza:

Ennyiszer nem szopott napközben, de a napi 4-5 megvolt. Éjjel ekkortájt hagyta el azt az egyet, ami megvolt.

Mivel én sokáig szerettem volna szoptatni, nem erőltettem, úgyhogy a napi 2-re csak 25 hósan állt át. Magától választódott így el később.

2011. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!