Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónaposnak való még rágóka?

13 hónaposnak való még rágóka?

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretnék neki venni vateráról(használt)játékcsomagot és ami tetszene abban van rágóka is.Nos?

Vagy egyáltalán,szerintetek gáz h használtan kap játékot,főleg karácsonyra?


2011. nov. 6. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Amíg nincs foga addig rágcsálják, legalábbis az én gyermekeim.

Ha nincs pénz újra, ill. megéri a használt, főleg picinek, miért ne.

2011. nov. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már nem való, bár egyik nap én is betuszkoltam a másfél éves lányom szájába a rágókát, hogy inkább azt rágja, mint minden mást. Én nem tudom mi van vele, 16 foga kint van, de egyfolytában rág mostanában és nyálzik:(

Ha ár-érték arányban nem veszít sokat a csomag értékén, hogy van benne egy fölös rágóka is, akkor vedd meg nyugodtan, utána Te is ugyanúgy eladod.

Nem ciki, én is mindent használtan veszek neki és kb. ugyanannyiért el is tudtam eddig adni. Majd ott elsütöd Te is a felesleges darabokat. Külön egymagában nehéz lenne.


Már én is bújom az aukciós oldalakat ajándék játék ügyben:))

2011. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!