Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a cipő megfelelhet első...

Ez a cipő megfelelhet első lépés cipőnek?

Figyelt kérdés

[link] prod? R=5&c=3&filter_size=212@18&st=PRODUCT&filter_cat=lany/lany-cipok


Kislányom még csak most áll fel, de télre kell neki egy vastagabb cipő. Kocsicipőben fázik a lába, vásárlásnál viszont nem adok rá overált.

Ezt a cipőt kaptuk most, jó meleg, jó lesz télen az autóba, boltokba.

De ha menet közben elindulna, jó lehet első lépés cipőnek is? Vagy arra majd kell másik?


2011. nov. 7. 08:22
 1/6 A kérdező kommentje:
2011. nov. 7. 08:22
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó cipö, de most még korai. ez majd ha elindul akkor kell. most ennél sokkal puhább talpu cipö kell. olyan ami teljesen börtalpu vagy éppen hogy van rajta gumi.


nekem a gyerek zsákban ül a kocsiban így még zokniba is lehetne akkor sem fázik a lába.

2011. nov. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én első lépésnek csak ezt találtam jónak a bolti kínálat alapján. Kislánynak vettem, és nap mint nap használjuk. Teljesen össze tudtam hajtani a cipőt, puha a sarokrésze, ahova a baba bokája kerül, nekem ez volt a legfontosabb szempont. A többi cipőt túl merevnek tartottam. Egyelőre ezt használjuk kint, de hamarosan kell néznem másikat, mert télre kintre ez nem lesz elég.


[link]

2011. nov. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a cipő pont, hogy első lépés cipő. Nagyon jó, minőségi darabot kaptatok.
2011. nov. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4. válaszoló: nem mindegyik jó első lépés cipőnek, hiába úgy jelzik, hogy tipegő cipő. Meg kell nézni élőben is, meg kell hajlítgatni. Én is kinéztem neten a Deichmann oldalán, hogy melyiket fogom megvenni, de amikor közelebbről megnéztem, láttam, hogy mégsem lesz jó első cipőnek.

Igazából a kérdező tudná megmodnani, hogy mennyire hasonlít a cipő arra, mintha mezítláb járna a baba. Mert amit én vettem, az együtt hajlik a baba lábával.


(3. válaszoló)

2011. nov. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elég jól hajlik a talpa, még néztem is, nem túl puha-e? De akkor jó. :)
2011. nov. 7. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!