Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor alszik még 11 hónapos...

Hányszor alszik még 11 hónapos babátok nappal? Kinek hogy van a napirendje az étkezésekkel, alvásokkal?

Figyelt kérdés
Mindenki azzal nyaggat, hogy már csak ebéd után kellene 1x aludnia, de az én lányom, még 2x alszik, de és du. Miért baj ez?
2011. nov. 7. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dehogy kellene, ez hatalmas nagy butaság. Annyit aludjon amennyi az igénye. Majd ha ő úgy igényli át fog állni az 1x alvásra.
2011. nov. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekem ennyi idős korában kétszer aludt: délelőtt és délután. Az ÁTLAG 1 évesen kezdi az 1 alvást. De ettől lehetnek eltérések. Az első gyerekem 14-15 hósan szokott át, most a második 12 hósan.

Majd fogod látni,ha sok a 2 alvás, mert este nem akar majd aludni. Ha most még kell neki a 2, az nem baj.

2011. nov. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kétszer,szüksége is volt ennyire.Még most 15 hósan is változó,attól függ,hogy hogyan telt az éjszaka,és mikor ébred reggel.
2011. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom. Ha csak egyszer alszik, este már lefejel mindent úgy 17-18h körül.

És mikor és hányszor eszik babátok?

2011. nov. 7. 14:28
 5/11 anonim ***** válasza:

Ki nyaggat ezzel?

Az én lányom 10 hónapos kora óta csak egyszer alszik nappal, neki ez az igénye, más gyerkőcnek meg nem ez az igénye. Ha te látod rajta, hogy álmos, és el is alszik, akkor nincs itt semmi gond!

2011. nov. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A család nyaggat, hogy nem így kéne csinálnom. Későn eszik, sokszor alszik....stb.
2011. nov. 7. 14:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Az lemaradt, hogy naponta 5x eszik általában.

Reggeli 8 körül, 10 körül egy kis tízórai, 14 óra körül ebéd, 16 óra körül egy kis uzsi, és 19 óra körül vacsora.

Most épp ez az igénye. Ő délben alszik és előtte nem eszik (akkor sem ha kimarad a tízórai). Na mindegy is nekem, lényeg hogy figyelem az ő jelzéseit és asszerint etetem, amikor éhes.

2011. nov. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A család okoskodhat, ne fedd fel. Te vagy a gyerekeddel, te látod mennyire éhes és álmos.
2011. nov. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szia!

7-8 között ébred, utána együtt reggeli! Kis játszás, olyan 9-fél 10 körül indulunk, mindig máshova: zenebölcsi, úszás vagy csak séta! 12 kor ebéd, utána alvás! 3 körül ébred akkor kis uzsi! Utána változó hol elmegyünk, hol itthon játszunk! fél 7 körül vacsi, fél 8 fürcsi, 8 kor alvás!

Ha igénye van, a két alvásra akkor az nem gond egyáltalán! Nálunk is 2 alvás volt régebben, de utána átváltott egyre, olyan 11 körül akart elaludni! Én tudatosan eltoltam 1 órácskával! van, hogy előbbre hozzunk az ebédet, de mindig utána altatom el! így alszik 2 órát is akár, és viszonylag korán 8 kor letudjuk fektetni!

2011. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én babám is kétszer aludt 11 hónaposan. Most 13 hónapos, ugyanez a helyzet. Délelőtt és délután 1-1 órát alszik, éjjel kb. 10 órát (de egyszer általában felébred pár percre).

Egy évesen volt pár nap, amikor csak egyszer volt hajlandó napközben aludni. Engem meg azzal nyaggattak akkor, hogy neki még kétszer kéne aludni, egy alvás nem elég.. :-D

2011. nov. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!