Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák etetésénél...

Tápszeres babák etetésénél muszáj megvárni a 3 órát két etetés között?

Figyelt kérdés
Nagy baj, ha néha 2 és fél - 2 és 3/4 óránként kap enni? Nem mindig tud várni 3 órát...
2011. nov. 7. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, nyugodtan etesd meg.
2011. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért kéne várnia, akkor etesd, amikor éhes. Honnan vetted, hogy 3 óránként kell eteni? Mert az okosok ezt mondják? Minden baba más, és te sem megszabottan eszel, hanem ha éhes vagy! Ha ettél és egy óra múlva megint éhes vagy, akkor vársz még két órát? Szegény baba nem is érti, hogy miért nem kap enni, és még csak el sem tudja mondani! Igény szerint etesd, és akkor tudni fogja, hogy ha baja van, számíthad rád. Különben csak rossz lesz neki, éhes is és nem is érti miért nem kap enni. Szerintem. Én is tápszert adtam és akkor mikor sírt, hogy éhes. Ki is alakult hamar egy menetrend, és nem 3 óránként volt, az tuti, ezt csak azért találják ki, hogy az anyáknak könnyebb legyen, de most a baba a legfontosabb, őhozzá kell igazodni nekünk és nem nekik hozzánk!
2011. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, én sem 3 óránként etettem tápszeres babámat, hanem amikor megéhezett.
2011. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én három hetes babámat tápszerrel etetem igény szerint. Van hogy óránként (esetleg 45 percenként keveset) kíván, de éjjel 4-5 óránként eszik. A kórházba aszt tanácsolták keltsem fel 3 óránként éjjel is, de eszem ágában sincs megzavarni őt.
2011. nov. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!