Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9hetes kisbabát lehet kengurub...

9hetes kisbabát lehet kenguruban vinni hosszabb útra?

Figyelt kérdés
Bicskén lakom és Pestre kéne mennem elintézni pár dolgot, de a kisbabám nem tudom senkire rábizni. Vihetem kenguruban??
2008. márc. 19. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Három hónapos kor előtt nem nagyon javasolják, bár ha nagyon jóféle, akkor két hónapos gyereket is bele lehet tenni, ha nagyon muszáj.
2008. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
hát a kis gerince elferdül,annak nem jó
2008. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A gerince miatt nem javasolják.Inkább próbálj meg egy rugalmas hordozó kendőt venni,talán a Nadunak van,mert abban lehet fektetve is szállítani.Jobb lenne,ha babakocsival mennél.Én gond nélkül meg szoktam kérni az embereket,hogy legyenek szívesek segíteni.
2008. márc. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Esetleg nem tudsz kendőt kölcsönkérni valakitől? Vagy lehet használtan is venni, jó áron.

Esetleg viheted autós hordozóban, bár nem tudom, mennyit kell cipelned...

2008. márc. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kötős kengurud van, abban viheted. A kötős kenguruban újszülött kortól lehet vinni. Vagy hordozókendő.

(www.babakozelben.hu)

2008. márc. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem a kengurut egyébként is felejstd el
2008. márc. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ha nincs más megoldás viheted. Én is rengeteget vittem így a babámat. Főleg a másodikat, mivel az első is csak két és fél éves volt, és sokat utaztunk együtt hárman. És buszra, vonatra, bárhova könnyebb vele felszállni, mint hordozóval vagy kocsival. Azért mikor felszálsz, ha meg tudod oldani vedd ki a kenguruból, és ha meg tudod oldani hogy kocsit viszel az jó. Ha kenguruban van támaszd a hátát, főleg míg ilyen kicsi. Szőrnyű látvány mikor egy pici baba csak úgy lóg a levegőben, és nyeklik nyaklik mindenfelé. Szóval szerintem vigyed.
2008. márc. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!