Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet egy egyszerű sima...

Hol lehet egy egyszerű sima fehér inget venni kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Hetek óta kutatok, sehol nem kapok, vagy nincs is, vagy csak szettben vagy, kis öltönnyel. Vaterán, teszen sem találtam, nincs és jövő hétre kellene! Ötlet?!
2011. nov. 8. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:

vaterán a ruhacsomagok közt van több méretben is, persze szettben de így is olcsóbb.

én kínaiban vettem 2500.-ért :( nagyon sokallom, a keresztelőre kellett, talán még karácsonykor rá tudom adni :(

2011. nov. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na a csomagok közt nem néztem! Meglesem hátha. Én még kínaiban sem találtam. Volt öltöny (kis zakó meg naci), de ing nem!
2011. nov. 8. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk volt a babyshopban, de én szettet vettem neki a szombati keresztelőjére. Anyu múltkor hozott egy kis inget, turkálta.
2011. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én a fiamnak a H&M-be vettem tavaly,most nem tudom van-e,de ha ott nem nézted még,szerintem nézd meg,hátha lesz.Amúgy milyen méretet keresel?
2011. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
80-ast, de néztem én már minden hol. Pechem van, még piacon is végig jártam az összes létező babarucist, ott is csak szettben volt.
2011. nov. 8. 22:11
 6/6 anonim ***** válasza:

most felmentem a teszveszre, hirtelen ezeket találtam:


[link]

[link]

[link]

2011. nov. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!