Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is van ilyen, hogy 2-3...

Másnál is van ilyen, hogy 2-3 napig rendesen eszik a baba aztán jönnek olyan napok amikor nem nagyon akar enni semmit?

Figyelt kérdés
11 hónapos múlt.
2011. nov. 9. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen. Lányom leginkább a fogzás miatt csinálja ezt. Ha fáj az ínye, akkor keveset eszik, vagy szinte semmit.

De alapvetően sem eszik minden nap ugyanannyit és ugyanolyan jól, mint ahogy mi felnőttek sem.

2011. nov. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Xala válasza:
Az én fiam is csinált ilyet ( 3 napig csak teázott semmi más), nekem a védőnő mondta, hogy pár nap nem a világ, tudja ő mi a jó neki.
2011. nov. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi csajok akkor egy kicsit megnyugodtam, hogy nem vagyunk egyedül.Az a baj, hogy a súlya nagyon nem megy bár most nem voltunk tanácsadáson méretni de olyan 8 és fél kg lehet és 79 cm.
2011. nov. 9. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!