Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom eldönteni, hogy...

Honnan tudom eldönteni, hogy a kislányom vírus miatt hányt, vagy csak a buszozástól?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát lehet,hogy nem bírja a buszozást.De csak egyszer hányt vagy tobbszor.Mindenesetre ha tobbszor hányt,akkor vidd el orvoshoz,és ha nincs vírus,akkor legalább megnyugszol.
2011. nov. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha buszozás alatt, vagy közvetlenül utána hányt akkor attól, ha a nap folyamán újra, vagy akár többször is előfordul akkor vírustól.
2011. nov. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak a buszozás alatt hányt, rövid szünettel 2x egymás után sugárban. :( Remélem, tényleg csak a buszt nem bírja.

Az a baj, hogy mostanában hányással jelentkezik nála a betegség. :(( Ezért nem tudom, hogy most akkor mi a baj. Utána semmi baja nem volt, vidáman jött mellettem. Hazafelé is busszal kellett jönni sajnos, és ott megint csendes volt. Alig vártam ,hogy leszállhassunk. Végig rettegtem az utat, hogy nehogy megint hányjon. Lehet, hogy a biztonság kedvéért holnap elviszem orvoshoz (ma már nem tudtam, mert csak délelőtt rendelt), mert a múlt héten volt beteg. De reménykedek, hogy minden rendben van. Köszönöm a válaszokat.

2011. nov. 9. 16:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor az én lányom hányt, azt kérdezte a drnő, hogy van e láza, hőemje. És mivel nem volt, nekünk kaja miatt hányt szegény. Rossz volt a túrórudi, pedig nem volt lejárva a szavja:(
2011. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!