Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt Anyukák! Match...

Tapasztalt Anyukák! Match Lego pontos játékokról vélemények? Ti váltottatok már be pontokat?

Figyelt kérdés

Milyenek a játékok? Megéri?

Nekem most 18,5 hónapos a fiam. Gondoltam veszek neki, Lego Duplot, az állatóvoda. 10hűségpont,és 2190ft.

Mennyi állat van benne? És mik?

Köszi, ha segítesz!:)


2011. nov. 9. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:

A lego duplo nagyon jó játék, biztos, hogy szeretni fogja a kisfiad. Nekem 14 hónapos kislányom van, és imádja, neki ezek a szettek vannak meg:

- nagypapa malaccal

- állatfarm (kislány + 4 állatka)

- nagymama tyúkkal

- állatkerti gondozónő tigriskölyökkel


Minden nap (!) játszik velük. Karácsonyra veszünk neki egy piacos szettet. A farmos szettben az a jó (és a malacosnál is), hogy a figurát rá lehet ültetni az állatok hátára. :-)


Itt van két bolt, már mindkét helyről rendeltem, megbízható mindkettő (egyiknél ingyenes házhozszállítás van csütörtökönként ha bp-i vagy):


[link]

2.590 Ft


[link]

2.830 Ft


Nem sokkal drágább, mint a Match-es ár.

2011. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!