Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor múlik el a hasfájás?...

Mikor múlik el a hasfájás? Kislányom 2,5 hónapos, és sokat fáj a pocija. Meddig tart ez az időszak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt mondjak,h 3 honaposan szokott elmulni. En is nagyon varom, mi most vagyunk 3 hosak, de meg faj neki..
2009. máj. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az
2009. máj. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, szóval az a kimondott hasfájás 3 és fél hósan múlt el nálunk. Most 6 hós lesz pár nap múlva, de a nagy szélre még érzékeny a pocak, olyankor kicsit még szorulásos, nehezen jön ki a kaki. De ha jó az idő, semmi baja. Kitartás!
2009. máj. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6 hós a fiam, enyhült de nekem is érzékeny még..nem lehet tudni neked mikor múlik el, kívánom hogy minél előbb!!!
2009. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam most 4 hónapos, de még néha fáj a hasa. Nekem az édeskömény tea jött be, próbáld ki. Mivel a baba még nem ihatja te igyál meg belőle napi 2,5 dl. Nekem ez bevált.
2009. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
gyermek orvostól görcsoldó+homeósbogyó a legtutibb nekünk bevált kitartás
2009. máj. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 9. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!