Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi ez a száraz, piros folt a...

Mi ez a száraz, piros folt a babámon, megnéznétek? Fotó lent! 4 hónapos

Figyelt kérdés

[URL] [link]


[URL] [link]


[URL] [link]


2011. nov. 10. 10:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak orvos tud konkrétat mondani,de szerintem ekcéma.
2011. nov. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De ilyenkor jön elő? Mitől? És mit tegyek? Megmutatom az orvosnak, csak....eddig nem volt neki semmi ilyen. Ez kb. 1 hete van ott.
2011. nov. 10. 10:55
 3/16 anonim ***** válasza:
Az egyik tippem nekem is az ekcéma. A másik az övsömör. Mikor gyerek voltam, akkor az első folt nekem is a cicim alatt jött ki, utána húzódott a hátam közepe felé foltokban. Nekem igazából nem fáj (sokaktól hallom, h milyen betegek tőle) inkább csak viszketett, húzódott. Az injekció megtette a hatását.
2011. nov. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért, mi mást csinálnál, mint megmutatni az orvosnak? Talán megműtenéd, vagy mi? Az orvos majd megmondja, h mit csinálj.
2011. nov. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Fürdés után,melegviztől? Párom ha kijön a melegviztől televan foltokkal. 20 perc múltán semmi nem látszik...! Szerintem ezek ilyen melegkiütések...Nyáron semmi baja csak a melegviz előhozza. Sztem nem kell aggódni!
2011. nov. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok.Rendszerint télen szokott egyébként az ekcéma előjönni.
2011. nov. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy itt nem nagyon fog tudni senki biztosat mondani. Meg kell várnod, hogy mit mond az orvos.
2011. nov. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
övsömörre tippelek. de ez csak tipp
2011. nov. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A fiamon csak akkor jön elő ilyen, ha tejes dolgokat kap. Pár hónapos korában rengeteg ilyen száraz, piros folt volt rajta. Váltottunk HA-s tápszerre, és elmúltak. Tegnap joghurtot evett, mára már ott volt rajta a folt..

A doki akkor azt mondta, hogy tejérzékenység, vagy érzékeny a bőre öblítőre, fürdetőre,stb.

2011. nov. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is ekcéma. A meleg víz jobban előhozza, de ott van az egyébként is. Ősszel-télen jön leginkább elő. Lehet hogy nem bírja a tejtermékeket (ha anyatejes), a kisfiamnál így volt, de lehet az öblítőtől, mosószertől, parfümtől.
2011. nov. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!