Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi témában X-lander...

Babakocsi témában X-lander (nagykerekű) vagy Quinny Buzz4?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 hónaposan már 10 kg volt és szép nyúlánk. Olyan kocsit szeretnék amiben nagyon jó kényelmesen elfér és nekem is öröm tolni (stabil szerkezet)... Vannak tapasztalataitok ezekkel a kocsikkal kapcsolatban?
2011. nov. 10. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
X-landerünk volt. Kisfiam elvolt benne, a lányom utálta. Tudod miért? Mert az ülőrésze nem vízszintes, hanem hátrafelé dől, nem lehet sehogyan sem vízszintes ülést állítani. Remélem érthető, amit írok. ÍGy nem tudtak benne rendesen ülni, csak hátradőlve. Örültem, hogy eladtam. Egy vagyon volt, nehéz dög 25kg. Ne vedd meg. A kerekei rendszeresen kilyukadtak, pedig járdán mentünk, igaz kertesházaknál.
2011. nov. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaz saját tapasztalat nincs mert a fiamnak Gracoja van,de a szomszédasszonyékna Quinny Buzz-ja és már a második gyerkőc nyűzi,imádják.Egy ismerős pedik lecserélte az x landerét,mert a gyerek csak üvöltött benne.
2011. nov. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mikor választásra került a sor mi is sokat vaciláltunk, végül az x-landeres ikerkocsi mellett egyeztünk ki párommal és bevált. A srácok is csípik, mert van mozgásterük és jól elboldogulok vele terepen is. Nem értem, hogy lehet 25 kilós, mikor az ikreké is csak 16 kiló és hát dupla akkora.
2011. nov. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!