Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakai alvás probléma?

Éjszakai alvás probléma?

Figyelt kérdés

10 hetes kora óta a lányom (4 hónapos) átaludta az éjszakát. Elmúlt 3-4 hétben viszont fel-fel kelt, amolyan nyögdécselései voltak. Ekkor beraktuk neki a cumit és aludt is tovább. Viszont, az elmúlt másfél hétben már fel is kell. Ilyenkor hajnali 4 körül elkezd nyögdécselni, megkapja a cumi, de van, hogy fél óránként újra kezdi, van, hogy óránként.

Nem sír fel, szeme csukva..

Reggel 6kor ha felébred, képes még egy órát türelmesen várni a regelire, tehát abszolút nem 'tombol' érte.

Pelenkájában szokott - szerintem - sok pisi lenni.


Éjszaka cseréljem át neki? Pampers Activ baby-t használunk és napközben is szokott olyan mennyiség benne lenni, de akkor meg egyáltalán nem zavarja.


Még arra tudok gondolni, hogy a foga 'zavarja', mert 4 jön neki egyszerre. De napközben, mikor alszik ott is huzamosabb ideig (3-4 óra) nem igazán zavarja..


Fogalmam sincs, mi lenne alegjobb. Felkelteni vagy nem?

Mert, ha felkeltem lehet, hogy vissza se alszik ... így meg legalább kisebb megszakításokkal alszunk 7-8 órát ...

Borzasztó vagyok ... :/


2011. nov. 11. 08:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a foga zavarja. Az enyém is így csinál, csak sajnos nem cumizik, neki cici kellene folyton... Próbálj este homeós bogyókat adni neki. Nem minden babánál válik be, de egy próbát megér. Vida Ági kismamablogján találsz cikkeket arról, milyen fogzási tünetetkre milyen alkati szer javasolt (nem minden babának jó a Chamomilla vulgaris). www.kismamablog.hu Ja, és szerintem ne keltsd fel, hadd aludjon legalább ő, ha tud, különben még nyűgös is lesz.
2011. nov. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!