Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » FISHER PRICE kockafaló zsiráf...

FISHER PRICE kockafaló zsiráf van valakinek? Szereti a babátok?

Figyelt kérdés
Mennyi idősen kezdett vele játszani ? Van értelme venni ? A kislányom 14 hónapos.
2011. nov. 11. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 10 hónaposan kezdett vele játszani. Lassan inkább kinő belőle a kislányod, de megpróbálhatod, talán 1-2 hónapig még érdekelni fogja.
2011. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem is 10, hanem inkább 8.
2011. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nálunk is 10 hónaposan kezdett el vele játszani rendesen, nagyon leköti most is 11 hós, de szerintem a te 14 hós babádnak már nem biztos, hogy érdekes lenne, legfeljebb egy-két percig. Szerintem inkább valami mást nézz neki.
2011. nov. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Másfél éves volt mikor kapta. 15 percre kötötte le, aztán rá se nézett. Szerintem sokkal kisebb gyerekeknek való.


Mondjuk eléggé el vannak méretezve a korkategóriák. Mert pl az FP kutyust 1 évesen kapta és 2 éves volt, mire igazán játszott vele. S szerintem van olyan is, amire kicsi kort írnak, de még messze nem tudott akkor játszani vele, csak sokkal később.

2011. nov. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!