Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszásra járók! Milyen...

Babaúszásra járók! Milyen volt az első merülés?

Figyelt kérdés
És hanyadik alkalommal? Mi ma voltunk másodszor, és már merültünk. Nem volt olyan rossz, de kicsit azért sírt a babám. Nálatok hogy volt? És akinek sírt a babája, később megszerette?
2011. nov. 12. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első gyerekem 4. vagy 5. alkalommal merült, addigra eléggé felkészült volt és nem is sírt. A második alkalommal merülést még korainak tartom, akkor még csak a vizet szokja. A kisebbik lányommal mi is ma voltunk másodszor, de fel sem merült az, hogy merítsem. De azért egy kis pityergés nem baj merülés után.


A nagyobbik lányom most kétéves, imádja a vizet, simán merül most is, és ha véletlenül víz alá kerül a feje, akkor sem nyel vizet, szóval hasznos a merítés csak okosan kell csinálni.

2011. nov. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 3. alkalommal merült, nem volt semmi gond. Nem sírt, meg sem ijedt. Aztán kb. a 4. merülésnél nyelt egy kis vizet, de akkor sem sírt. csak meglepődött.
2011. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem Egerben első alkalommal már le is merítette az oktató,nem sírt.Utána már én merítettem.Azóta sem sír,de előfordult hogy vizet is nyelt az elején.Én akkor nagyon megijedtem,de ő nem,kiköhögte magát és ennyi volt:)
2011. nov. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!