Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megnéznéd? Olcsó csatoshordozó...

Megnéznéd? Olcsó csatoshordozót találtam, vajon minőségre milyen? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Mire figyeljek vásárláskor? Esetleg ajánlanál vmit, hogy onnan vásároljak?? Hordozótakaró is érdekelne! Köszönöm!


2011. nov. 12. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek van ilyen, ő szereti.

Nekem gremese meitaim van.

2011. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a corában vettem fillkid nevű hordozót 8000 ft volt nyáron, nekünk nagyon bevált. Mindkettőnknek kényelmes, a fiam imádja. Ez sem rossz, bár szerintem egy kicsit drága...
2011. nov. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem ilyen mei tai-om van,szeretjük,gondolom ez ugyanolyan,csak nem kell kötözni.
2011. nov. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nittababy ***** válasza:
nekem is ilyenem van és nekem nagyon bevált nincs semmi gondom vele!!!és a kislányom is szereti!!
2011. nov. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Tényleg jó árban van. Nem ismerem annyira. Nekem a csatos hordozóm: Babbinka. Ez 18500 volt... Hordozótakaró most a Bora Meitainál akciós. A gremesének is van csatosa. Egyébként én is néztem a Tündérputtonyt,de végülis ha azt nézzük ugyanannyira jön ki kb mint áshol.(Ugye kb 1000 a posta)
2011. nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!