Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák mindenkinek a saját...

Anyukák mindenkinek a saját gyereke a legszebb, legokosabb! kitudnátok 3 dolgot emelni ami a legszebb benne és 3-mat ami nem tetszik annyira?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 12:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

mikor megszületett nagy feje volt, és nem volt a világ legszebb babája.


most 1 évesen már kikupálodott, és szerintem ebben a korban a gyerekek legtöbbsége szép. van már hajuk, és iszonyat édesek. az ekoru gyerekek között szerintem nincs kimondott csúnya gyerek.


ami a kislányomban nagyon szép, a loknis haja és a világitóan kék szeme.


a kislányom pont olyan mint egy játék baba, az utcán van akinek ez tetszik és ott gügyög, hogy jaja pont mint egy játék baba, van akinek gondolom nem tetszik.

2011. nov. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Még csak 4 hónapos ugyan, de én egyelőre se jót, se rosszat nem tudok róla mondani és szerintem soha nem is fogok.


Nekem ő így tökéletes, ahogy van és örülök, hogy él és nem maradtunk ott a műtőasztalon, pedig nem sok kellett hozzá..

2011. nov. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy lányom van, meg egy fiam.

A lányom tényleg a világ legszebb kislánya. Eleve hosszú hajjal született, és világítóan kék szeme van. Viszont az apja hosszú lábujjait örökölte, már most akkora a lába, mint egy 6 éves gyereké (ő 3,5). Szóval felnőtt korára lesz vagy 43-as lába. A fogai viszont elég sárgák, vittem már fogorvoshoz, de azt mondta nem rosszak, csak lerakódás, pedig nem is teázik.

A fiam amikor megszületett olyan volt mint egy afrikai éhező. Kb. 6 hónapos koráig úgy nézett ki, mint aki nem kap enni. Megvolt a szükséges gyarapodása, de inkább nyúlott, nem hízott. A lányomhoz képest nem volt szép egyáltalán, pláne, hogy én inkább a dundi kisbabákat szeretem. De egy éves korára ő is kikupálódott, jól írta egy előző, ebben a korban minden gyermek gyönyörű. Neki kihullott a babahaja, és dús göndör haja nőtt helyette. Ezzel mindenki megállított az utcán még nyáron, hogy mennyire gyönyörű kislány!

2011. nov. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

nekem 6 hónapos a fiam és nagyon szép kisfiú mindenki mondja lépten nyomon igazi baba másképp nem tudom mondani:)


ami nem tetszik mégsem:a fejformája hosszúkás inkább mint kerek:)

a lábujjain a köröm nem tetszik olyan mint anyósomé:)

és van egy tűzfolt a homlokán de ez már szépen halványúl:)


ami nagyon tetszik:gyönyörű kék szeme van csillog ,nagyon szép:)

ha mosolyog a kis gödröcske az arcán tündéri:)

és egészben szép formás baba:)

2011. nov. 14. 12:48
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

pozitív:

csodaszép szeme van

szinte mindent tud már mondani(16 hónapos)

olyan kis finom lélek


negatív:

hatalmas buksija van

irtózatosan hisztérika

alkalmi süket

2011. nov. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

21 hónapos kisfiú

A legszebb:

- a szeme: ragyogó kék és hosszú fekete szempillái vannak

- mindenki úgy néz rá az utcán, mint valami babacsodára, mert már nem járunk babakocsival 5 hónapja, csak gyalog, míg más babakocsiban tolja a hasonló korú gyermekét

- mindenhol megdícsérik, hogy milyen csendes, jó kisfiú


Ami nem tetszik benne:

- kalapácsujjai vannak a lábán, ráadásul egymásra is torlódnak (apja, nagyanyja ilyen, nincs mit csodálkozni)

- úgy veszem észre, hogy rövid a lába

- nem bánnám, ha kicsit sűrűbb lenne a haja; igazából tüsire van nyírva neki mindíg, de azonnal csúnyán néz ki, amint egy picit lenő.

2011. nov. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

De jó kérdés :))


Fiam 4 éves:

gyönyörű kék szeme van ( se nekem, se apjának nem kék, anyukám szemszínét örökölte)

Szép vékony izmos,testalkatú, pont mint az apja:))

Imádom benne hogy mindkét testvérét igen jól fogadta!! Testvérféltékenység egyáltalán nem volt probléma.


rosszabb oldal: neki is rövid a lába.

nem beszél jól még mindig

diagnosztizáltan magatartászavaros.


Lányom 2.5 éves

jó: szép göndör érdekes színű haja van.

rendkívül értelmes, és önálló (verseket, dalokat, mondókákat tud,és egyedül eszik iszik,vetkőzik már jó ideje)

bújós és anyás


rossz: kicsi a szeme és olyan seszínű mint nekem :)

duci (vagyis ducibb mint a tesója)

féltékeny a kistesóra nagyon.


de ezek tényleg csak olyanok hogy nem tetszik annyira kategória, mert nyilván nem tehetnek róla:) és minden hibájukkal együtt imádom őket:)

2011. nov. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

22 hónapos kislányom. Ami a legszebb benne:

.igazi kislány, szőke hajjal, kék szemmel

..beszédes, énekel még a babakocsiban is, amire a legtöbb ember legalább egy mosollyal reagál az utcán

...szeretget, simogat bennünket, ölel, puszil

Ami kicsit 'zavar' benne:

.iszonyatosan nagy lába (26-os)

.. "Anyát nem szeretem!", "Anya nem szeret!" :(((

...ritkán hajlandó magától enni.

2011. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

6 hónapos kisfiú

legjobb:-nagyon erős baba már kúszik,mászik,ül áll

-nagyon szép kisfiú,és a nagy kék szemei mindenkit elbűvölnek

-nagyon értelmes,okos,jó az emlékező képessége és imádja a társaságot

3 negatív:

-nagyon makacs,önfejű,erőszakos

-imád nyafogni,főleg ha nincs kézben

nem szeret aludni,bár mostt már ez kezd javulni

2011. nov. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
kedves 6 hónapos fiú anyukája:ez olyan mint ha az én fiamról írtad volna ugyan ez szóról szóra:):) de inkább én itt külső tulajdonságokra gondoltam.!
2011. nov. 14. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!